Sports un aktīvā atpūta
Godalgoto vietu ieguvēji 80+ kungu grupā - I. Aželis, G. Jēkabsons, A. Balbieris

6. aprīlī Ķekavā notika Latvijas sporta veterānu - senioru savienības pašvaldību 61. sporta spēļu finālsacensības galda tenisā, kurās piedalījās dalībnieki no 40 līdz 95 gadu vecumam. Jūrmalas valstspilsētu pārstāvēja Senioru sporta biedrības “Jūrmala” šī sporta veida veterāni.

Jūrmalnieki veiksmīgi spēlēja priekšsacīkšu apakšgrupās un visi iekļuva finālcīņās par medaļām. Komandas sastāvā bija Skaidrīte Zāģere, Nikolajs Golubevs, Aivars Balbieris, Ilgonis Aželis un Andris Balbieris.

Dāmu sacensībās 40+ grupā Skaidrīte Zāģere izcīnīja bronzas medaļu, spēlē par 3. vietu pēc zaudētiem diviem setiem atspēlējoties un uzvarot liepājnieci Sanitu Sveili.

Kungu 80+ grupā pie medaļām tika abi SSB "Jūrmala" spēlētāji. Pusfinālā Andris Balbieris ar 3:0 pārspēja komandas biedru Ilgoni Aželi, un nodrošināja vismaz otro vietu. Spēlē par 3. vietu Ilgonis uzvarēja dobelnieku Pāvilu Boļšakovu, rezultātā – bronzas medaļa. Finālspēlē Andris tomēr zaudēja vairākkārtējam Latvijas, Baltijas valstu un Ziemeļvalstu sacensību uzvarētājam Gunāram Jēkabsonam no Liepājas un ieguva sudraba medaļu.

Summējot katras komandas četras augstākās vietas visām 23 valstspilsētu, novadu un sporta klubu  komandām, kopvērējumā SSB Jūrmala 6. vieta, bet valstspilsētu grupā - 2. vieta.

Nākošajās brīvdienās Rīgā un Rēzeknē notiks Latvijas komandu čempionāta 4. posma sacensības, savukārt no 19. līdz 21. aprīlim Helsinkos notiks 21. Ziemeļvalstu galda tenisa veterānu sacensības, kurās Jūrmalu pārstāvēs četri SSB Jūrmala spēlētāji.