Kultūra un izklaide Sabiedrība Vide
Ziemassvētku noformējums

Jūrmalas pilsētas dome izsludina fotokonkursu “Ziemassvētki manās mājās un Jūrmalā”. Konkursa mērķis ir veicināt Ziemassvētku noskaņas un svētkiem atbilstoša dekorējuma izvietošanu uz pilsētas ēku fasādēm, logos, skatlogos, laukumos, pagalmos un telpās. Fotogrāfijas konkursam var iesniegt līdz 10. janvārim.

Aicinām jūrmalniekus, uzņēmējus, kultūras un izglītības iestādes veidot svētku noformējumu un piedalīties fotokonkursā, iemūžinot fotogrāfijās svētku noskaņu Jūrmalas pilsētā, savā pagalmā vai savās mājās! Konkursā var piedalīties ikviens Jūrmalas pilsētas iedzīvotājs un fotoentuziasts.

Fotogrāfijām jābūt uzņemtām šā gada decembrī. Konkursa komisija darbus vērtēs divās kategorijās: ārtelpu svētku noformējums un iekštelpu svētku noformējums. Tiks vērtēta atbilstība konkursa tēmai, autora radošā ideja un mākslinieciskais izpildījums.

Darbus konkursam var iesniegt fotogrāfiju autors. Katrs konkursa dalībnieks var iesūtīt ne vairāk kā divas fotogrāfijas.

Fotogrāfijas konkursam var iesniegt līdz 10. janvārim, nosūtot uz e-pasta adresi jurmalasfoto@jurmala.lv. Tām jābūt JPG formātā, fotogrāfijas mala nevar būt mazāka kā 1000 pikseļu. Iesniedzot fotogrāfijas, atbilstīgi konkursa nolikumam jānorāda: autora vārds un uzvārds, e-pasta adrese un tālrunis rezultātu paziņošanai; svētku noformējuma adrese; fotoattēla nosaukums un uzņemšanas vieta un laiks, kā arī jāaizpilda pieteikums. 

Konkursa uzvarētāji saņems Jūrmalas pilsētas domes Atzinības rakstus un pārsteiguma balvas. Labākās fotogrāfijas tiks publicētas tīmekļa vietnē www.jurmala.lv un sociālajos tīklos, par konkursa rezultātiem informēsim www.jurmala.lv, kā arī Jūrmalas pilsētas domes sociālajos tīklos.

Pirms darbu iesniegšanas aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu!

Papildu informācija e-pastā kristine.graudina@jurmala.lv.