Sports un aktīvā atpūta
Florbola sacensības

21. septembrī ar “FK Jūrmala” un “NND” komandas dueli tika atklāts Latvijas florbola otrās līgas čempionāts vīriešiem. Ar rezultātu 11:5 pārāki bija jūrmalnieki.

Spēles rezultātu skaitliskajā mazākumā atklāja viesi 0:1, kam sekoja vārtu birums no jūrmalnieku puses, pirmajam periodam noslēdzoties ar 4:1. Otrajā trešdaļā viesi ielaida vēl četrus vārtus, mājinieku pārsvaru nostiprinot ar 8:1. Noslēdzošajā periodā jūrmalniekiem atlika vien nosargāt savu pārsvaru, kas veiksmīgi arī tika izdarīts, sezonas pirmajā spēlē izcīnot pirmos trīs punktus. Pārliecinoši rezultatīvākais ar trim precīziem metieniem un trīs rezultatīvām piespēlēm bija Jūrmalas pārstāvis Mārtiņš Brigmanis.

Nākamā mājas spēle Bulduru Dārzkopības vidusskolas sporta zālē notiks 5. oktobrī plkst. 20.45, kad “FK Jūrmala” komanda uzņems “FK Tērvete”.