Jauniešiem Sports un aktīvā atpūta
Ēriks Homka un Artemijs Fadejevs ar treneriem
Artemijs Fadejevs un Ēriks Homka ar treneriem

13. janvārī Rīgā aizvadītas Latvijas meistarsacīkstes džudo kadetiem (U-18 vecuma grupā), kas pulcēja 115 Latvijas labākos džudistus.

Jūrmalas Sporta skola vairāk kā 20 komandu konkurencē izcīnīja trešo vietu ar divām zelta medaļām. Par valsts čempioniem kļuva Ēriks Homka un Artemijs Fadejevs. Ēriks Homka izcīnīja piecas uzvaras un kļuva par pieckārtējo Latvijas čempionu, savukārt Artemijs Fadejevs, izcīnot trīs uzvaras, kļuva par divkārtējo Latvijas čempionu. Aleksandrs Kāpiņš izcīnīja septīto vietu.

Ēriks Homka
Ēriks Homka
Artemijs Fadejevs

14. janvārī notika Latvijas Republikas atklātais čempionāts, kur Jūrmalas Sporta skolu pārstāvēja Maksims Bižāns. Svara kategorijā līdz 100 kg, uzvarot divās cīņās un zaudējot vienā, Maksims izcīnīja sudraba medaļu.

Treneri - Vladislavs Minginovičs un Vjačeslavs Moisejevs.