Kultūra un izklaide
Teātra mūzika

13. oktobrī Dzintaru koncertzāle aicina uz cikla ‘‘Teātra mūzika’’ koncertu, kas būs veltīts Latvijas Nacionālajam teātrim, reizē godinot Astrīdas Kairišas, Ulda Dumpja, Ģirta Jakovļeva, Līgas Liepiņas un citu leģendāro aktieru atstātos nospiedumus Nacionālā teātra vēsturē.

Koncertā skanēs dziesmas no izrādes ‘‘Skroderdienas Silmačos’’, ‘‘Žanna D’ Arka’’, ‘‘Trīs Musketieri’’, ‘‘Lilioms’’, ‘‘Kavaliera viltība’’; dzirdēsim arī Ulda Stabulnieka dziesmas, kā arī melodijas no Valda Zilvera un Māras Zālītes kopdarba ‘‘Poēma par skatuvi’’. Programmā būs arī maestro Raimonda Paula teātra mūzika.

Koncertā uzstāsies dziedošie aktieri Marija Bērziņa, Dita Lūriņa, Zane Dombrovska, Ainārs Ančevskis, Juris Hiršs un Mārtiņš Brūveris.

Par muzikālo pavadījumu gādās instrumentālā grupa - Jānis Zvirgzdiņš jeb Džulians (taustiņinstrumenti), Mārcis Vasiļevskis (ģitāra), Ralfs Arbidāns (bass) un Anrijs Grīnbergs (bungas).

Koncerta vadītājs Ojārs Rubenis mājīgā atmosfērā sarunāsies ar māksliniekiem par teātri un mūziku.

Klausītājiem salonmūzikas gaisotnē būs iespēja uzzināt vairāk par Nacionālā teātra vēsturi, aktieru darbu un izrāžu tapšanas gaitu.

Koncerts notiks 13. oktobrī plkst. 19.00 Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē, Turaidas ielā 1, Jūrmalā.

Koncerta norisi atbalsta Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība.

Biļetes: www.bilesuparadize.lv.