Kultūra un izklaide
Mellužu estrāde

Ar vērienīgu tautas deju koncertu atklāta vasaras pasākumu sezona Mellužu parka estrādē. Turpmāk sestdienās brīvdabas estrādē gaidāmi koncerti un svētku norises, savukārt svētdienās notiks “Bērnu vasaras” pasākumi, kurus apmeklēt aicinātas ģimenes ar bērniem.

Vasaras pasākumi Mellužu estrādē

Afiša

Gada īsākajā naktī – 23. jūnijā – jūrmalnieki un pilsētas viesi aicināti uz līgo nakts pasākumu – balli kopā ar mūziķiem – Ievu Sutugovu, Mārtiņu Kanteru, Rūtu Dūdumu-Ķirsi, Daini Skuteli, kā arī Jelgavas bigbendu.

Jūlijā Mellužos norisināsies mūsdienu deju koncerts, kurā piedalīsies BG deju studija, deju studija “Tēma” un grupa “Zumba with Ingus”. Brīvdabas estrādē jūlijā gaidāmi arī Jūras svētki, kuros balli spēlēs grupa “Innocent Sound masters” un dīdžejs Ivars Ikass. Jūrmalas teātra studijas izrādi “Sasiesim astes” pēc Ojāra Vācieša darba apmeklētāji varēs skatīt sestdienā, 23. jūlijā.

Vasaras koncertpasākumu sērija Mellužu estrādē noslēgsies augustā ar pūtēju orķestra “Jūrmala” koncertu.

“Bērnu vasara”

Afiša

Svētdienās uz “Bērnu vasaras” norisēm aicinātas ģimenes ar bērniem. Mellužu estrādes parkā norisināsies teātra un leļļu izrādes, būs ceļojošā cirka priekšnesumi un muzikāli uzvedumi. Bērni varēs piedalīties radošās darbnīcās un nodoties jautrām rotaļām kopā ar pasaku tēliem.

Bērnu vasara Mellužu estrādē 19.06.2022.