Sabiedrība
Jūrmalnieka karte ar Jomas ielu fonā

Jūrmalas iedzīvotāja kartes lietotājiem – dažādas priekšrocības un atlaides šobrīd piedāvā gandrīz 40 pilsētas uzņēmumu.

Izdevīgas atlaides un priekšrocības

Ar Jūrmalas iedzīvotāja karti par izdevīgākām cenām var iepazīt golfa spēli, apmeklēt koncertu Dzintaru koncertzālē, taureņu māju, izmantot aktīvās atpūtas iespējas bērniem Tīklu parkā, ar ģimeni vai draugiem izmantot atpūtas piedāvājumu uz ūdeņiem Jūrmalā.

Uzņēmēju piedāvājumā jūrmalniekiem ir priekšrocības veselības pārbaudei, atsevišķām procedūrām, saunai, baseinu centram. Priekšrocības un atlaides piedāvā arī kafejnīcas un restorāni.

Visi aktuālie piedāvājumi – karte.jurmala.lv

Aicinām sekot līdzi jaunākajai informācijai par aktuālajiem piedāvājumiem Jūrmalas pilsētas tīmekļa vietnē karte.jurmala.lv; sadaļā “Atlaides jūrmalniekiem” ir publicēti detalizēti apraksti visiem uzņēmēju piedāvājumiem.

Kas var saņemt Jūrmalas iedzīvotāja karti?

Karte pirmreizēji tiek izsniegta bez maksas, ja iedzīvotājs ir deklarēts vai tam pieder nekustamais īpašums Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā. Patlaban Jūrmalas iedzīvotāja karti ir izņēmuši vairāk nekā 30 tūkstoši iedzīvotāju.

Kur pieteikties kartes saņemšanai?

Jūrmalniekiem, kuri vēl nav to saņēmuši, atgādinām, ka Jūrmalas iedzīvotāja kartei var pieteikties elektroniski pašvaldības pakalpojumu portālā karte.jurmala.lv.

Portālā karte.jurmala.lv var autorizēties, izmantojot portāla “Latvija.lv” piedāvātās autorizēšanās iespējas. Portālā var aizpildīt pieteikumu, pievienot fotogrāfiju un iedzīvotāja kartes pirmreizējai vai atkārtotai saņemšanai nepieciešamos dokumentus (piemēram, pensionāra apliecības kopija).

Kur var saņemt karti?

Pieteikties kartei un to saņemt var arī Jūrmalas pilsētas domes apmeklētāju apkalpošanas centros: Majoros, Jomas ielā 1/5, Kauguros, Raiņa ielā 110, un Ķemeros, Tukuma ielā 30.

Apmeklētāju apkalpošanas centru darba laiks:

  • pirmdienās plkst. 8.30–13.00 un 13.30–18.00;
  • otrdienās–ceturtdienās plkst. 8.30–13.00 un 13.30–17.00;
  • piektdienās plkst. 8.30–13.00 un 13.30–16.00.

Par sadarbības iespējām un piedāvājumiem Jūrmalas iedzīvotājiem uzņēmējus aicinām sazināties, rakstot Jūrmalas pašvaldības Tūrisma un uzņēmējdarbības attīstības nodaļai uz e-pasta adresi uznemeji@jurmala.lv!

Vairāk informācijas par kartes saņemšanu un piedāvātajām priekšrocībām sadaļā Iedzīvotāja karte.