Sports un aktīvā atpūta
Tīna Graudiņa

Pludmales volejboliste Tīna Graudiņa ir izvirzīta apbalvojumam “Trīs zvaigžņu balva 2022” divās nominācijās – “Gada sportiste” un “Gada sporta mazā komanda”. Aicinām balsot un atbalstīt mūsu sportisti!

Tīna Graudiņa ir divkārtēja Eiropas čempione pludmales volejbolā un divkārtēja ASV universitāšu NCAA čempione, ieguvusi zelta medaļu ASV AVP profesionālajā tūrē, kā arī divas sudraba medaļas FIVB Pasaules tūrē kopā ar pārinieci Anastasiju Samoilovu. Eiropas CEV Nāciju kausā Tīna nodrošināja Latvijai 3. vietu.

Balsot var vienu reizi dienā līdz 9. decembrim vietnē triszvaigznubalva.lv. “Trīs zvaigžņu balva” ir Latvijas valsts augstākais apbalvojums sportā.

Gada sporta mazā komanda

"Divkārtējas Eiropas čempiones, Pasaules tūres sacensību medaļnieces, Nāciju kausa medaļnieces… Vai vajadzīgs vēl kāds pamatojums tam, ka tieši Graudiņa un Samoilova ir labākās šajā nominācijā 2022. gadā? Man nē!" – Jānis Celmiņš, «Sportacentrs.com» galvenais redaktors.

Gada sportiste

"Tīna aizvadīja, iespējams, labāko sezonu savā karjerā līdz šim. Kļuva par divkārtēju Eiropas čempioni, divkārtēju ASV studentu (NCAA) čempioni, izcīnīja vairākas medaļas PK posmos, Nāciju kausā, kā arī ASV atklātajā čempionātā. Paralēli tam ieguvusi izglītību ASV. Esmu drošs, ka turpinājums sekos!" – Jānis Celmiņš, «Sportacentrs.com» galvenais redaktors.