Izglītība Sabiedrība
Vizuālis

Sagaidot Jūrmalas pilsētas  63. gadadienu, kas tiek atzīmēta 11. novembrī, Jūrmalas pašvaldība izsludina eseju konkursu skolēniem un jauniešiem “Mana nākotnes Jūrmala”. Konkursā aicināti piedalīties visi Jūrmalas izglītības iestāžu 5.–12. klašu skolēni un jaunieši līdz 25 gadu vecumam.

Konkursa mērķis ir iesaistīt Jūrmalas jauno paaudzi pilsētas nākotnes veidošanā un iepazīstināt Jūrmalas skolēnus un jauniešus ar jauno Jūrmalas valstspilsētas Attīstības programmu 2023.–2029. gadam.

Konkursa darbi  jāiesniedz līdz 25. novembrim plkst. 16.00 Jūrmalas valstspilsētas administrācijas Izglītības pārvaldē Dubultu prospektā 1.

Konkursa darbus vērtēs žūrija, kuru vadīs Jūrmalas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Sproģe un kurā darbosies atbildīgie pašvaldības administrācijas Attīstības pārvaldes, Izglītības pārvaldes, Komunikācijas pārvaldes un Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centra darbinieki.

Konkursa žūrijas komisijas priekšsēdētāja Rita Sproģe: “Es zinu, ka Jūrmalā ir gudri un aizrautīgi  jaunieši ar foršām idejām. Mēs noteikti gribam, lai mūsu skolēni un jaunieši līdzdarbotos Jūrmalas nākotnes veidošanā un izstāstītu, kas tieši  viņiem ir svarīgi. Esiet radoši un nebaidieties sapņot! Mēs gaidām jaunas un interesantas idejas, kuras mēs Jūrmalā varētu īstenot.”

Katrs konkursa dalībnieks saņems pateicību un piemiņas balvu, bet labāko darbu autori katrā vecuma grupā – dāvanu kartes 100 un 250 eiro “Līvu Akvaparkā” vai kādā no Jūrmalas spa centriem.