Sports un aktīvā atpūta
Skrējēji

Jau vienpadsmito reizi Majoru pludmalē norisināsies tradicionālie “Jūrmalas Skriešanas svētki”. Dalībniekiem būs iespēja sacensties vairākās skriešanas un nūjošanas distancēs, kā arī piedalīties citās sportiskās un izklaidējošās aktivitātēs. Reģistrējoties ar Jūrmalas iedzīvotāja karti, dalība svētkos ir bez maksas.

Skriešanas un nūjošanas entuziasti aicināti reģistrēties pasākumam un izvēlēties kādu no distancēm. Kopējā skrējiena distance ir veidota apļos gar jūras krastu, tādējādi nodrošinot kāju un muguras veselībai labvēlīgu smilšu segumu. Skrējējiem būs iespēja mērot 5 vai 10 km garu distanci, savukārt nūjotāji varēs izvēlēties soļot 5 vai 10 km distanci vai izmēģināt savus spēkus 21 km garajā trases posmā.

Īpašs sacensību posms būs atvēlēts bērnu skrējienam, kurā varēs startēt mazie sportošanas entuziasti līdz 12 gadu vecumam. Arī šī 500 m garā trase vedīs tikai pa smiltīm. Ikviens dalībnieks, kurš 19. septembrī finišēs, saņems īpašu piemiņas medaļu no Jūrmalas.

Pasākuma dalībnieki un apmeklētāji turpat Majoru pludmalē varēs baudīt arī dažādas radošas un aktīvas izklaides aktivitātes, muzikālus priekšnesumus no DJ Gustavito.

Iepriekš reģistrēties, kā arī iepazīties ar trasēm un nolikumu var līdz 17. septembrim tīmekļa vietnē www.baltijasmaratoni.lv. “Jūrmalas Skriešanas svētkus” organizē “Gee Team” sadarbībā ar Jūrmalas pilsētu.