16. augustā aicinām uz bērnu nakts ekspedīciju “Nestāsti pasaciņas!” Dzintaru mežaparkā.

No plkst. 19.00 līdz 23.00 Dzintaru mežaparks Jūrmalā pārtaps par brīnumu pilnu pasaku pasauli, kur bērniem un ģimenēm būs iespēja piedzīvot vienu no vasaras gaidītākajiem notikumiem – nakts ekspedīciju “Nestāsti pasaciņas!”. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Pasākuma laikā apmeklētāji aicināti doties aizraujošā iztēles ceļojumā – piedalīties radošās darbnīcās, spēlēs, klausīties mūziku un izzināt emociju pasauli. Vakars noslēgsies ar populārās dziedātājas Patrishas koncertu.

Galvenās aktivitātes:

  • Bērni varēs apgūt deju soļus un burvju trikus, izgatavot savu slotiņu, iegriezties raganiņu karuselī un nofotografēties Raganu fotosalonā.
  • Uz skatuves uzstāsies pasaku varoņi – Ēzelis, Suns, Kaķis un Gailis. Notiks arī skaņdarba “Brēmenes muzikanti” pasaules pirmatskaņojums. Bērni varēs iesaistīties rotaļās un ierakstīt savu iemīļoto šūpuļdziesmu īpašā studijā.
  • Košā un pozitīvā pieturvieta ar deju šovu, runājošo papagaiļu kolekciju “Pink Mania”, radošajām darbnīcām, kā arī rozā saldējumu un cukurvati.
  • Noslēpumainā pieturvietā notiks citplanētiešu gaisa kuģa atklāšana. Būs skatāma izstāde par citplanētiešu ikdienu un pieejams tematiskās fotosalons.
  • Mazie un lielie apmeklētāji aicināti uz mini cirku, kur būs redzami jautri un pārsteidzoši triki.
  • Bērni varēs iepazīt emocijas kopā ar Dusmu, Prieka un Baiļu princesēm, izmēģinot arī emociju mērītāju.

Vakaru noslēgs dziedātājas Patrishas koncerts no plkst. 22.00 līdz 23.00.

Pasākums “Nestāsti pasaciņas” veidots kā aizraujoša ekspedīcija, kur fantāzija, māksla un spēles saplūst ar realitāti, sniedzot unikālu pieredzi visai ģimenei.


Rūpējieties par bērnu drošību un neatstājiet bērnus bez uzraudzības.


Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti sabiedrības informēšanai un publicitātei.

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Kultūra un izklaide