Sports un aktīvā atpūta
Motošosejas sportists Kristers Grabovskis
Autors: Harjukuvat/lmsf.lt

Jūrmalas motošosejas braucējs Kristers Grabovskis ar teicamiem rezultātiem noslēdzis šī gada sacensību sezonu, izcīnot Latvijas un Igaunijas čempiona un arī Baltijas Kausa kopvērtējuma uzvarētāja titulu motošosejas klasē MiniGP.

Sezonas noslēdzošās sacensības notika 10. septembrī Lietuvā, Kursēnu trasē. Jaunais sportists izcīnīja uzvaras sacensību abos braucienos, sezonas kopvērtējumā Baltijas Kausa ieskaitē iegūstot maksimālos punktus.

Būtisks panākums gūts arī ārzemēs. 2. un 3. septembrī, piedaloties Somijas motošosejas čempionātā Alastaro trasē, izcīnīta dubultuzvara MiniGP Ohvale klasē. Šogad Somijā startējot sešos sacensību braucienos, sportists izcīnīja piecas uzvaras un vienu reizi ieņēma otro vietu, tostarp trīs reizes uzvarēja un vienu reizi piekāpās šī gada kopvērtējuma līderim Jerry Miikki.

Noslēdzot sacensību sezonu un atsākoties mācībām skolā, Kristers uzsāks treniņus ar Baltijā pagaidām vienīgo 250 kubikcentimetru Moto5 klases motociklu un izvērtēs iespējas startiem nākamajā gadā.