• Izbaudi vasaru ziemā – brauc uz Jūrmalu!

  Aktīva atpūta – peldēšana un dažādas nodarbības ūdenī – ir lielisks veselības uzlabošanas veids, kas īpaši nozīmīgi ziemas sezonā. Jūrmalniekiem un pilsētas viesiem pieejami gan peldbaseini ar dabīgajiem ārstnieciskajiem minerālūdeņiem, gan Baltijas jūras ūdeni, kā arī dažādu veidu pirtis un ārstnieciskās procedūras jebkura vecuma peldētgribētājam un siltummīļiem. Jūrmalas tūrisma informācijas centrs ir apkopojis informāciju par to, kur kūrortpilsētā var apmeklēt peldbaseinus un pirtis.

  trešdiena, 18.janvāris, 2017
 • 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres pasākums “Es zinu”

  21. janvārī Kauguru kultūras nama zālē plkst. 14.00 mūs gaidīs brīnišķīgs Latvijas aktieru pāris Zane un Vilis Daudziņi, Kauguru kultūras nama deju kolektīvs “Vēlreiz” un ieskats 1991. gada janvāra barikāžu notikumos.

  pirmdiena, 16.janvāris, 2017
 • Jūrmalā noteikts aizliegums atrasties uz ūdenstilpju ledus!

  Ūdenskrātuvēs Jūrmalas pilsētas teritorijā izveidojies ledus nav pietiekami biezs un stabils, tādēļ ar 6. janvāri iedzīvotāju drošībai Jūrmalas pašvaldība noteikusi paaugstinātas bīstamības stāvokli uz ūdenstilpju ledus.

  piektdiena, 6.janvāris, 2017
 • Gada nozīmīgākais apbalvojums kultūras nozarē Jūrmalā – Gada balva kultūrā

  Aizvadītais gads Jūrmalā bija bagāts ar kultūras pasākumiem – koncertiem, izstādēm, festivāliem, teāra un dzejas izrādēm un daudziem citiem pasākumiem, kas rīkoti gan kultūras iestādēs, gan pilsētā, gan pludmalē.  

  trešdiena, 28.decembris, 2016
image
Jūrmalas Biznesa inkubatorā seminārs par atbalsta iespējām uzņēmējdarbībai

19.janvārī Jūrmalas biznesa inkubatorā notika seminārs par atbalsta iespējām uzņēmējdarbībai.

piektdiena, 20.janvāris, 2017
image
Jūrmalas Džeza klubs aicina

Piektdien, 10. februārī, plkst. 19.00 uz kārtējo koncertu Jūrmalas Kultūras centrā, Jomas ielā 35 aicina Jūrmalas Džeza klubs. 

ceturtdiena, 19.janvāris, 2017
image
Ūdensvada un kanalizācijas izbūve Buļļuciemā drīz būs pabeigta; aicina iedzīvotājus uz tikšanos

Buļļuciemā ūdensvada un kanalizācijas cauruļvadu ieguldīšana gandrīz pabeigta, iedzīvotāji jau šobrīd var sākt kārtot dokumentāciju individuālo pievadu izbūvei.

trešdiena, 18.janvāris, 2017
image
Izstāde „Eņģeļu diena” Mākslinieku namā

No 20. janvāra Mākslinieku namā Muižas ielā 6, Jūrmalā apskatāma mākslinieces Agneses Bules personālizstāde „Eņģeļu diena”.

ceturtdiena, 19.janvāris, 2017
image
Radošā ne-darbnīca tūrisma uzņēmējiem "Pieprasīta tūrisma veiksmes atslēgas šodien un rīt"

BDR "Partnerība laukiem un jūrai" 10. februārī aicina uz radošu Ne-darbnīcu tūrisma uzņēmējiem, kas notiks Engures saieta namā.

ceturtdiena, 19.janvāris, 2017
image
Lielās Ķemeru tīreļa laipas apkārtnē tiks nojauktas bīstamas ēkas

Rūpējoties par cilvēkiem patīkamas vides veidošanu, Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālā administrācija turpina Lielā Ķemeru tīreļa laipas apkārtnes sakārtošanas darbus.

trešdiena, 18.janvāris, 2017
image
Sienāži un stikla spēles Jūrmalas Mākslas skolā

Stikla mākslinieces un Jūrmalas Mākslas skolas pasniedzējas Ievas Strazdiņas personālizstāde “Pieskati manu sienāzi” apskatāma Jūrmalas Mākslas skolas izstāžu zālē no 18. janvāra līdz 20.martam. 

trešdiena, 18.janvāris, 2017
image
Jūrmalas pludmalē izveidota 22 km gara distanču slēpošanas trase

Jūrmalas pilsētas pludmalē no Lielupes līdz Jaunķemeriem izveidota slēpošanas trase 22 kilometru garumā, kas paredzēta klasiskajai distanču slēpošanai ar iespēju baudīt brīnišķīgus skatus. Slēpošanai gan klasiskajā, gan slidsolī pieejama īsāka trase Dzintaru mežaparkā.

Visi jaunumi
IESAKĀM APMEKLĒT
Citi pasākumi
NOTIKUMU KALENDĀRS
janvāris 2017