Jaunumi
image
Jūrmalā veiksmīgi noslēdzies pasaules čempionāts burāšanā

Jūrmalā veiksmīgi noslēdzies pasaules “Topcat” K1 čempionāts un noskaidroti šī gada uzvarētāji trīs grupās. No Latvijas sportistiem augstāko vietu izcīnīja tandēms- Didzis Gavars un Jānis Līkais, noslēdzot pasaules čempionātu pirmajā desmitniekā- devītajā vietā.

otrdiena, 21.augusts, 2018
image
Valsts prezidents Rīgas pilī sveic Eiropas U-22 čempionāta pludmales volejbolā godalgu ieguvējus

Valsts prezidents Raimonds Vējonis 17. augustā Rīgas pilī sveica Eiropas U-22 čempionāta pludmales volejbolā zelta medaļniekus Mihailu Samoilovu  un Kristapu Šmitu un sudraba ieguvējas Tīnu Lauru Graudiņu un Anastasiju Kravčenoku, kā arī trenerus Genādiju Samoilovu un Lauri Iecelnieku.

otrdiena, 21.augusts, 2018
image
Jūrmalas debesis piepildīs paraplāni

No 24. līdz 26. augustam norisināsies nebijis pasākums Jūrmalā, Vaivaru pludmalē – starptautiskās paraplanierisma precizitātes sacensības „Z-Accuracy Cup”. Jūrmalas iedzīvotājiem un viesiem tā būs iespēja apskatīt tuvāk pašu vieglāko lidaparātu, kāds eksistē un vērot kā lido un piezemējas piloti no vairāk kā 7 valstīm. 

trešdiena, 15.augusts, 2018
image
Jūrmalniekiem uzvaras ūdenslēpošanas sacensības

​28. jūlijā Jūrmalas ūdensslēpošanas un veikborda parka sportisti piedalījās  Piņķos organizētajās sacensībās “Aqua Sports ūdensslēpošanas svētki bērniem 2018”, kur bērni un jaunieši līdz astoņpadsmit gadu vecumam sacentās ūdensslēpošanas slaloma disciplīnā.

trešdiena, 8.augusts, 2018
image
Jūrmalā startēs pasaules labākie burātāji

No 11. līdz 17. augustam pirmo reizi Latvijā notiks vērienīgs sporta pasākums – Pasaules čempionāts “Topcat” K1 klases katamarāniem. Sacensībās piedalīsies 60 katamarāni, 124 burātāji no deviņām valstīm, kas vairāku dienu garumā Majoru pludmali un Rīgas līča ūdeņus iekrāsos katamarānu burās.

trešdiena, 8.augusts, 2018
image
Eiropas U-22 čempionāta pludmales volejbolā preses konferencē uzsver mājvietas nozīmi augstu rezultātu sasniegšanā

Eiropas čempionāts pludmales volejbolā mājvietā Latvijā dos vietējiem sportistiem papildu motivāciju sasniegt augstus rezultātus. To otrdien, 24.jūlijā, Jūrmalā notikušajā Eiropas U-22 čempionāta pludmales volejbolā preses konferencē uzsvēra tās dalībnieki – Eiropas Volejbola konfederācijas, Latvijas Volejbola federācijas un Jūrmalas pilsētas domes pārstāvji, kā arī sportistes Tīna Laura-Graudiņa un Anastasija Kravčenoka.

otrdiena, 24.jūlijs, 2018
image
28. jūlijā Kauguros — Krāsu skrējiens

28. jūlijā Kauguros jau trešo gadu norisināsies Krāsu skrējiens, kurā dalībniekiem 5 kilometru distances laikā būs iespēja piedzīvot krāsu festivāla sajūtas. Šogad būs vairāki jautri punkti un jauni krāsu toņi dalībniekiem – zilās, oranžās, violetās un rozā krāsas punkti. Trases pēdējā kilometrā būs arī īpašs putu punkts.

ceturtdiena, 19.jūlijs, 2018
image
Jaunķemeros aizvadīts pludmales sēdvolejbola kauss

No 21. līdz 22. jūlijam kūrorta rehabilitācijas centra “Jaunķemeri” sēdvolejbola sporta laukumā norisinājās meistarsacīkstes pludmales sēdvolejbolā “KRC “JAUNĶEMERI” Sitting Beach volleyball Cup 2018”.

image
Ūdensslēpotājs Toms Ruņģis veiksmīgi startē starptautiskās sacensībās

Jūrmalas ūdensslēpošanas un veikborda parka ūdensslēpotājs Toms Ruņģis šogad jau ir piedalījies divās starptautiskās sacensībās.

ceturtdiena, 19.jūlijs, 2018
image
Arina Baikova labo Latvijas rekordu

11. jūlijā Anīkščos notikušajā Lietuvas atklātajā čempionātā 25 metru peldbaseinā jūrmalniece Arina Baikova labojusi Latvijas rekordu 100 metru kompleksajā peldējumā.

ceturtdiena, 19.jūlijs, 2018
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2018
PILSĒTAS KARTE