Kontakti

adrese: Talsu šoseja 31, 25. korpuss 
tālrunis: 67767347
pieņemšanas laiks: pirmdiena 10.00–13.00 un 14.00–18.00
otrdiena, ceturtdiena 10.00–13.00 un 14.00–16.00
trešdiena 10.00–13.00 un 14.00–16.00 (tikai daudzbērnu ģimenēm)
piektdiena 10.00–13.00

pārvaldes vadītājas vietniece,
sociālā dienesta vadītāja:

Ruanete Meža

e-pasts:
 
ruanete.meza@jurmala.lv; 
labklajibas.parvalde@jurmala.lv
tālrunis: 67767316 – sekretāre
juriskonsulte: Līga Bērziņa
tālrunis: 67767316
e-pasts:   liga.berzina@jurmala.lv

 

Sociālā darba daļa

vadītāja Elīna Siliņa
tālrunis: 67767140
e-pasts:   elina.silina@jurmala.lv
vecākā sociālā darbiniece: Linda Butirina
tālrunis: 67767140
e-pasts:   linda.butirina@jurmala.lv 
vecākā sociālā darbiniece: Anita Vēvere
tālrunis: 67767140
e-pasts:   anita.vevere@jurmala.lv
psiholoģe: Viktorija Kolosova
tālrunis: 67767140
e-pasts:   viktorija.kolosova@jurmala.lv

 

Sociālo pakalpojumu daļa

vadītāja: Lita Fecere
tālrunis:  67767316
e-pasts:   lita.fecere@jurmala.lv
sociālo pakalpojumu galvenā speciāliste: Ingrīda Zemīte
tālrunis:  67767316
e-pasts: ingrida.zemite@jurmala.lv

 

Sociālās palīdzības daļa

vadītāja: Gita Pavloviča
tālrunis:   67767347
e-pasts:   gita.pavlovica@jurmala.lv
sociālās palīdzības galvenā speciāliste: Vita Jansone
tālrunis:   67767347
e-pasts: vita.jansone@jurmala.lv
sociālā darba speciāliste: Agija Vistiņa
tālrunis:  67767347
e-pasts: agija.vistina@jurmala.lv
klientu apkalpošanas vecākā speciāliste   Dace Jansone
tālrunis:   67767347
e-pasts:

dace.jansone@jurmala.lv

sociālā darba speciāliste:  Inga Āboltiņa-Āboliņa
tālrunis:     67767347
e-pasts: inga.aboltina-abolina@jurmala.lv
sociālās palīdzības galvenā speciāliste: Iveta Lipovska
tālrunis:    67767347
e-pasts: iveta.lipovska@jurmala.lv
sociālā darba speciāliste:  Milana Kuzņecova
tālrunis:    67767347
e-pasts: milana.kuznecova@jurmala.lv
sociālā darba speciāliste:  Lillija Mucelāne
tālrunis:    67767347
e-pasts: lillija.mucelane@jurmala.lv
sociālā darba speciāliste:  Kristīne Sadovska
tālrunis:   67767347
e-pasts: kristine.sadovska@jurmala.lv
sociālā darba speciāliste:  Anna Sprukte
tālrunis:    67767347
e-pasts: anna.sprukte@jurmala.lv

 

Asistenta pakalpojuma administrēšana

sociālā darba speciāliste:  Silvija Aberiņa
tālrunis:    67767347
e-pasts: silvija.aberina@jurmala.lv
klientu apkalpošanas speciāliste: Patrīcija Sprince
tālrunis: 67767347
e-pasts:

patricija.sprince@jurmala.l

sociālā darba speciāliste: Drosma Pučko
tālrunis: 67767347
e-pasts: drosma.pucko@jurmala.lv