18.janvārī Šauļos notika starptautisks karatē turnīrs "Baltic States championships 2020", kas šogad pulcēja ap 500 sportistiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas. Sacensībās piedalījās arī jūrmalnieki Marija Luīze Muižniece, Leonīds Vorožeikins un Gajane Arakaļjane (sporta klubs “IPPON.LV”).

image

Marija Luīze Muižniece startēja pieaugušo kategorijā -61 kg (parastā Muižnieces kategorija ir 55 kg, bet organizators izvēlējās smagāku kategoriju). Mūsu sportiste pārliecināti novadīja divas cīņas un ieguva pirmo vietu, finālā pārspējot stipru un titulētu Lietuvas sportisti. Komandu kumite Muižniecei bronzas medaļa.

Leonīds Vorožeikins sākumā izcīnīja bronzas medaļu kata kategorijā U14, bet vēlāk pilnā mērā nodemonstrēja savu augsto līmeni kumite (cīņa sacensībās) kategorijā U14 -45 kg. Skaistā stilā Leonīds izcīnīja četras uzvaras un Baltijas čempiona titulu – jau otro gadu pēc kārtas mūsu sportists nezaudē nevienu kumite cīņu Baltijas čempionātā. Komandu kumite kategorijā Leonīds kopā ar komandu izcīnīja trešo vietu.

Gajane Arakeļjane šoreiz apstājās soli no medaļas – 5.vieta individuālajā kategorijā un 5.vieta komandu kategorijā.