7. decembrī Siguldā norisinājās vienas no noslēdzošajām augsta ranga karatē sacensībām “Latvijas čempionāts – 2019”.

image

Attēlā: kluba "Neguss" komanda.

Čempionātā piedalījās ap 300 dalībnieku no 27 Latvijas klubiem un organizācijām. Šajās sacensībās piedalījās arī Jūrmalas karatē klubs “Neguss”, kas izcīnīja 17 medaļas un līdz ar to ierindojās pirmajā četriniekā līdz ar spēcīgajiem Latvijas karatē klubiem – ar 4 zelta medaļām, 7 sudraba medaļām un 6 bronzas medaļām godam nopelnīta 4. vieta kopvērtējumā. Izcilus rezultātus demonstrēja kluba “IPPON.LV” jūrmalnieki – trīs sportisti un četras zelta medaļas.

Beata Girvica (meitenes U14 -45 kg.)

Kā redzam, mūsu karatē uzlecošā zvaigzne Sofija Ševcova pārliecinoši izcīnīja goda titulu abās kategorijās.

2.vieta un Latvijas vicečempiona tituls:

KATA

Anastasija Jurgeļeviča (meitenes U18)

Artjoms Ševcovs (zēni U12)

KUMITE

Anastasija Kepcova (meitenes U12 +40 kg.)
Edvarts Rumba (zēni U12 -45 kg.)
Anastasija Jurgeļeviča (meitenes U18 +59 kg.)
Stefans Grigielis (Jaunieši 16-17.g -76 kg)

Anna Jurgeļeviča (meitenes U16 +54 kg.)

Jevgēnijs Skorobogatovs (vīrieši 18+ +84 kg.)

Rāmulis Tomass (zēni U12 +45 kg.)

Vēlamies atzīmēt, ka divās kategorijās finālā par čempiona titulu cīnījās viens pret otru kluba “Neguss” karatisti: Sofija Ševcova un Anastasija Kepcova kategorijā meitenes U12 +40 kg, bet kategorijā zēni U12 -45 kg. cīnījās Kirils Šestakovs un Edvarts Rumba.

Kluba “IPPON.LV” jūrmalnieki, medaļu ieguvēji.

Pieaugušo kategorijā līdz 55 kg nepārspējama palika Marija Luīze Muižniece – 1.vieta

Leonīds Vorožeikins izcīnīja zelta medaļas gan U14 KATA (tehniskie elementi, cīņa ar ēnu), gan U14 -40 kg KUMITE (cīņa ar pretinieku) kategorijās – kopumā Leonīds uzvarēja 7 cīņas.

Gajane Arakeļjane izcīnīja pirmo vietu KUMITE kategorijā U14 +50 kg.

Apsveicam sportistus, treneri un Jūrmalas pilsētu ar vairākiem Latvijas čempionu tituliem! Novēlam veiksmi arī turpmāk!