SSB Jūrmala galda tenisisti sāk sacensību sezonu
Publicēts: trešdiena, 6.novembris, 2019
Kategorija: Sports
Autors: Andris Balbieris

2.oktobrī sākās Latvijas komandu čempionāts galda tenisā, kurā Jūrmalu pārstāv divas komandas – 1.līgā SSB “Jūrmala” 1.komanda, bet Tautas līgā – SSB “Jūrmala” veterānu komanda. Čempionāts notiek četros sabraukumos, vispirms divos riņķos priekšsacīkstes un nākošā gada maijā finālspēles par vietām.     

Sekmīgi sacensības uzsākusi SSB “Jūrmala” 1.komanda ar četrām uzvarām četrās spēlēs, pieveicot GTK “Namejs MOTO”, Rīgas “Zelta veterāni-BA”, SC “Mēmele” un Rēzeknes BJSS komandas. Jūrmalnieku komandā spēlē Nikolajs Golubevs, Edvīns Griezne un Vitālijs Glazunovs.                                                                 

 

Jūrmalas veterānu komandai nepaveicās, divas spēles zaudējot ar minimālu rezultātu 3:4 gados jaunākajiem spēlētājiem no Alojas un un Cēsīm, toties pārliecinoši ar 4:0 tika pārspēts Engures novads. Komandā SSB Jūrmala veterāni spēlē Aivars Balbieris, Ilgonis Aželis un Arvis Pencis.                                                                      

 

Novembra beigās jūrmalnieki piedalīsies Latvijas atklātajā veterānu čempionātā ar Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas galda tenisa veterānu līdzdalību, savukārt 7.decembrī Kuldīgā notiks Latvijas komandu čempionāta otrais sabraukums. Gadu noslēdzot, 28.decembrī SSB “Jūrmala” Lapmežciemā rīko Vecgada balvu izcīņu, kurā piedalīsies Jūrmalas, Tukuma, Jelgavas un Dobeles galda tenisisti.

 

                        

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE