Jūrmalas handbolisti “Jūrmalas Sports” gatavi startam virslīgā
Publicēts: ceturtdiena, 19.septembris, 2019
Kategorija: Sports
Autors: Latvijas Handbola federācija

Jūrmalas handbola komanda “Jūrmalas Sports” arī šogad startēs SynotTip handbola virslīgā. Par komandas starpsezonu, pārmaiņām un mērķiem jaunajā sezonā stāsta galvenais treneris Ivars Dumarāns.

image

19. septembrī plkst. 19.30 “Jūrmalas Sports” komanda piedalīsies čempionāta atklāšanas spēlē. Jūrmalniekus savā laukumā uzņems “Ogre” handbolisti.

Kāds bija sagatavošanās process? Kad sākāt, kāds bija grafiks un ko esat paspējuši paveikt? 


Jūlija vidū sākām gatavošanos jaunajai sezonai. Četras nedēļas strādājām tikai pie fiziskās sagatavotības. Daudz palīdzēja Jānis Jansons, kurš pats ir startējis augstākā līmeņa sacensībās bobslejā. Pēc tam nedaudz patrenējāmies arī ar bumbām un augusta beigu daļā aizbraucām uz pārbaudes turnīru Lietuvā. Taisnības labad gan jāsaka, ka nebijām labākajā sastāvā. Ir tam loģisks izskaidrojums. Savainojumi, darbi, ģimenes...Šajā noslēdzošajā posmā pirms sezonas esam trenējušies trīs reizes nedēļā. Domāju, ka sezonas sākumā vēl neesam labākajā kondīcijā un ieskriesimies čempionāta gaitā. 

 

Kādas ir izmaiņas sastāvā?
Komandu pametuši ir Rolands Ivanovs, kurš šobrīd pārstāv Ogres komandu, savukārt Roberts Zvejnieks un Kaspars Piševs ir devušies uz “ASK/LSPA”. Raitis Narme turpina izciet diskvalifikāciju. Viņš pats grib atgriezties handbolā, taču šobrīd pēc noteikumiem nedrīkst trenēties kopā ar komandu. Pašam ir jāmeklē kaut kādas citas iespējas, kas, protams, nav patīkami. Bet rēķināmies, ka Raitis varētu atgriezties komandā. Jānis Kupčs arī vēl ārstējas. Sarežģīti ir aizstāt iepriekšējās sezonas pamatsastāva spēlētājus. Dosim iespēju vairāk spēlētājiem no 1. līgas. Liekam cerības uz Robertu Frīdenbergu, kurš mēģinās aizstāt Ivanovu, Māris Grēberis nespēlēs līdz jaunajam gadam, viņa pozīcijā darbosies Dairis Adamaitis, kādu laiku izlaidīs Raitis Ence. 

 

Ko sagaidāt no jaunās sezonas un kādi ir komandas mērķi? 

Latvijas čempionātā ir tā, ka ar grandiem “Tenax Dobele” un “Celtnieks Rīga” komandām viss ir kārtībā. Viņi ir malači. Mani noteikti priecē, ka šīs komandas ir spējušas novākt spēcīgus sastāvus un Latvijas handbols no tā tikai aug. Taču mūsu mērķis vienalga ir uzlabot pagājušās sezonas rezultātu [komanda apstājās ceturtdaļfinālā dramatiskā cīņā pret "Ogri" - LHF]. Bet savus komandas mērķus kopumā centīsimies virzīt, objektīvi vērtējot situāciju. 

 

Jūrmalas Sports
Vārtsargi: Viktors Turkupols
Kreisā mala: Ričards Pusbarnieks, Alberts Gulbis, Uldis Vilsons, Raitis Narme
Kreisais ārējais: Uldis Zariņš, Māris Grēberis, Dairis Adamaitis
Saspēles vadītājs: Jānis Kupčs, Mārtiņš Neimanis
Labais ārējais: Ričards Frīdenbergs, Roberts Frīdenbergs
Labā mala: Ričards Jablonskis, Raitis Ence
Līnijas spēlētājs: Edgars Korzāns, Edgars Grīnbergs, Jānis Gramsts

Oficiālās personas
Ivars Dumarāns, treneris
Gints Korzāns, pārstāvis
Dmitrijs Bražņikovs, treneris
Zane Bolgzde, ārsts

 

Šosezon virslīgā startēs astoņas komandas – “Tenax Dobele”, “Celtnieks Rīga”, Ludzas “Latgols”, “Ogre”, “Jūrmalas Sports”, “Vaiņode”, “ASK/LSPA” un Latvijas jaunatnes izlases bāzes komanda "’MSĢ/LAT 2000”.

 

Izspēles formātsvirslīgā vīriešiem paliks nemainīgs. No sākuma visas astoņas komandas aizvadīs divas spēles katra ar katru, pēc kā dalīsies divos četriniekos - 1. līdz 4. vieta un 5. līdz 8. vieta. Izslēgšanas spēlēs piedalīsies sešas spēcīgākās komandas, pirmo divu ieguvējām uzreiz sev garantējot vietu pusfinālā, bet vēl četrām komandām cīnoties ceturtdaļfinālos. "MSĢ/LAT 2000" arī šogad startēs ārpus konkurences un par medaļām necīnīsies. 

 

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE