Karatisti jauno sacensību sezonu sāk Ungārijā
Publicēts: otrdiena, 17.septembris, 2019
Kategorija: Sports

14.–15.septembrī Ungārijā, Budapeštā notika viens no lielākajiem karatē WKF (olimpiskais karatē) turnīriem Eiropā – “Budapest Open 2019”. Šogad turnīrs pulcēja gandrīz 2000 dalībnieku no 36 valstīm.

image

 

Daudzām nacionālajām izlasēm šis pasākums bija viens no sagatavošanās un pārbaudes posmiem pirms Pasaules kadetu-junioru-U21 čempionāta, kas oktobra beigās notiks Čīlē.

Karatē kluba “IPPON.LV” komandā piedalījās jūrmalnieki Marija Luīze Muižniece, Leonīds Vorožeikins un Gajane Arakeļjane.

 

M.L.Muižniece kategorijā U21 (18-20 gadi) līdz 55 kg uzvarēja Norvēģijas, Horvātijas un Ukrainas sportistes un iekļuva turnīra finālā. Mačā par zeltu Muižniece piekāpās ar rezultātu 1:1 pēc papildu rādītājiem (“senšu” – pirmais punkts). Rezultātā lielisks sezonas sākums ar sudraba medaļu.

 

Leonīds Vorožeikins KATA (cīņa ar ēnu) kategorijā uzvarēja divus mačus un ieņēma 7.vietu. Kumite kategorijā Leonīdam zaudējums otrajā aplī. Labs rezultāts un vērtīga pieredze, ņemot vērā, ka sportistam tikko mainījās vecuma kategorija.

 

Gajane Arakeļjane šoreiz piekāpās pirmajā aplī.

 

Apsveicam kluba “IPPON.LV” sportistus - jūrmalniekus un trenerus ar lielisku sezonas sākumu. Novēlam šajā sezonā veiksmi gan sacensībās, gan treniņos – tagad arī Jūrmalā.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūlijs 2020
PILSĒTAS KARTE