No 22. līdz 26. augustam Jūrmalā jau tradicionāli notiks Starptautiskais bērnu un jauniešu šaha turnīrs “Rudaga–Kaissa 2019”.

image
Attēla autors: Rudaga

Plānots, ka vasaras turnīrā piedalīsies dalībnieki no Zviedrijas, Krievijas, Lietuvas, Ukrainas, Izraēlas, Polijas, Itālijas un citām valstīm, kā arī no dažādām Latvijas pilsētām. Šogad turnīrā piedalīsies dalībnieki no Baltkrievijas šaha skolas "Black pawn”, kā arī lielmeisters Davids Markosjans ar saviem skolēniem. Turnīrā piedalīsies arī FIDE meistars no LatvijasVladlens Šuļmans.

 

Turnīra laikā ir paredzētas arī simultānspēle ar šaha zvaigznēm, lekcijas vecākiem un meistarklase ar Latvijas lielmeistaru un čempionu Nikita Meškova, kā arī sporta spēles pludmalē,  akvaparka apmeklēšana un citas aktivitātes. Šovasar turnīra laikā tiks izvēlēti arī “Mis un Misters šahs 2019”.

 

Šaha turnīrā spēkiem varēs mēroties ne tikai 1–4 sporta klases īpašnieki, bet arī iesācēji un pat pirmsskolas vecuma bērni. Dalībnieku vecums: līdz 18 gadiem; pirmsskolas vecuma bērniem ir paredzēta atsevišķa kategorija.

 

Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta! Pieteikties dalībai šaha turnīrā var līdz pat tā norises sakumam. 

Pasākuma nolikums: https://www.sahafederacija.lv/media/uploads/2019/07/01/nolikums_Kaissa_2019_%D0%B4%D0%BC.pdf

Šaha turnīra pasākumu programma: http://www.rudaga.lv/lv/pasakumi.html?post=58

Pieteikuma anketa: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfsHgxJcGii1OobKG7iAHj9qKDc1dE8HJ-nwhWhEhjRXznUiA/viewform