Jūrmalas Sporta skolas futbola nodaļas treneri Nikolajs Kulmanakovs un Aleksandrs Briļs 21.jūlijā Slokas stadionā rīkoja atklāto futbola turnīru „Trebuhova kauss 2019” pateicībā par futbola mīlestības ieaudzināšanu savam pirmajam trenerim Pjotram Trebuhovam. 

image
Attēla autors: Andrejs Morozovs

Sacensības tika organizētas U-11 (2008.g.dz.) jaunajiem futbolistiem pirmo reizi uz dabīgā laukuma ar 8 komandu dalību – 2 komandas no Jūrmalas Sporta skolas un viesu komandas no Ķekavas, FK Auda, Ventspils, Iecavas, Saldus, Jelgavas. Komandas tika dalītas 2 grupās, katrā pa 4 komandām. Visas dienas garumā tika izspēlētas aizraujošas spēles ar lielisku atmosfēru, rezultātā pirmo trīs vietu medaļniekus izšķīra 9 metru soda sitieni, par turnīra uzvarētājiem kļuva FK AUDA. Otrajā vietā mūsu Sporta skolas pirmā komanda (treneris N. Kulmanakovs) un trešajā vietā komanda no FK Ventspils.

 

Organizatori pateicas visām komandām par piedalīšanos Trebuhova kausā 2019, kā arī pašam trenerim P. Trebuhovam un bijušajiem trenera audzēkņiem, kas atbalstīja turnīra organizēšanu. 

 

Uz tikšanos nākamgad, Trebuhova kausā 2020 , jubilejas gadā, kad mūsu leģendārajam trenerim Pēterim Trebuhovam apritēs 70 gadi!