Jau trešo gadu pēc kārtas Rehabilitācijas centrā “Jaunķemeri” notiekošais sēdvolejbola turnīrs ir lielisks pierādījums tam, ka sportot var ikviens! Šogad turnīrs Rehabilitācijas centra teritorijā norisināsies no 26. līdz 27. jūlijam. 

image
Attēla autors: Ivars Ķezbers

Unikālajās meistarsacīkstes pludmales sēdvolejbolā “Jaunķemeri Sitting Beach volleyball Cup 2019” piedalīsies vairāk kā 30 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Kazahstānas.

 

Sacīkšu sākums 26.jūlijā plkst.15.00. Skatītājiem ieeja bez maksas!

 

“Tradīcijas ir jāturpina un šī ir burvīga, motivējoša un iedvesmojoša tradīcija, kuru es aicinātu apmeklēt ikvienu, kaut uz mirkli. Sēdvolejbola sportisti ir paraugs cīņassparam, dzīvespriekam un azartam. Šie cilvēki mums parāda, ka sasniegumi ir iespējami, neskatoties uz dažādiem dzīves pārbaudījumiem un veselības problēmām!” gaidāmo notikumu komentē Kūrorta Rehabilitācijas centra “Jaunķemeri” valdes priekšsēdētāja Elīna Malkiela.

 

KRC “Jaunķemeri” sēdvolejbola un ratiņbasketbola laukumi tika atklāti 2016.gadā vasarā. Laukums tapis gada laikā par KRC “Jaunķemeri” līdzekļiem sadarbībā ar Latvijas Paralimpisko komiteju. Laukums ir speciāli piemērots un aprīkots paralimpiskā sporta veida - sēdvolejbola – spēļu un treniņu organizācijai. Tas ir aprīkots ar tribīnēm un atbilst sacensību norises standartiem. Šī treniņu bāze pieejama gan profesionālā sporta pārstāvjiem, gan plašākai publikai.

 

Sēdvolejbols ir viens no populārākajiem Paralimpiskajiem sporta veidiem pasaulē. Šāda sporta spēle radās rehabilitācijas procesā pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem, un tādēļ tas veicina cilvēku ar invaliditāti iekļaušanos sabiedrībā un sportā.