IPPON.LV karatisti noslēdz sezonu vienā no lielākajiem karatē turnīriem pasaulē
Publicēts: pirmdiena, 15.jūlijs, 2019
Kategorija: Sports
Autors: Andrejs Ozerovs

Jūlija sākumā Umagā (Horvātija) notika divi oficiālie WKF (Pasaules karatē federācija) pasākumi – sporta nometne un Pasaules kauss – WKF U12&U21 Cup 2019 – bērniem 10–11 gadu vecumā un Karate1 Youth League Umag 2019 – Jauniešu līgas posms sportistiem 12–17 gadu vecumā.

image

Attēlā: IPPON.LV komanda –  Leonīds Vorožeikins (otrais no kreisās),

Marija Luīze Muižniece (septītā) un treneris Andrejs Ozerovs (devītais). 

 

Sacensībās piedalījās aptuveni 4000 sportistu no 70 valstīm.

 

Jūrmalu, Latviju un “IPPON.LV” sporta klubu šajā milzīgajā pasākumā pārstāvēja divi sportisti – Marija Luīze Muižniece un Leonīds Vorožeikins.

 

Leonīds piedalījās WKF kausā KATA (tehniskie elementi) un KUMITE (cīņa ar pretinieku) kategorijās. Leonīdam izdevās Kumite kategorijā skaisti un pārliecinoši uzvarēt pretiniekus no Horvātijas, Vācijas un Francijas, toties pusfināla mačā mūsu sportists piekāpās Melnkalnes sportistam. Cīņā par bronzas medaļu jūrmalnieks piekāpās Bulgārijas sportistam, tādējādi ieņemot 5.vietu.

 

Marija Luīze Muižniece startēja Jauniešu līgā – U18 -53 kg. Jūrmalniece uzvarēja Horvātijas sportisti, tad sīvā cīņā piekāpās Kazahstānas pretiniecei, kura vēlāk kļuva par kategorijas uzvarētāju, dodot iespēju Marijai cīnīties par bronzu. Muižniece uzvarēja pretinieces no Polijas un Francijas, bet vēlāk piekāpās vēl vienai Francijas sportistei un rezultātā ierindojās 7.vietā. Atzīmēsim, ka Marija startēja jaunā svara kategorijā, turklāt pēc traumu ārstēšanas, tātad var uzskatīt rezultātu par ļoti pozitīvu.

 

Kaut Jūrmalas sportistiem neizdevās izcīnīt medaļas, šos rezultātus var uzskatīt par ļoti labiem – mūsu sportisti patiešām labi cīnījās ar pasaules stiprākajiem pretiniekiem.

Sporta klubs “IPPON.LV” ar šo noslēdz 2018./2019. gada sezonu. Atzīmēsim, ka Marija Luīze Muižniece un Leonīds Vorožeikins pēc sezonas rezultātiem ieņēma pirmo un otro vietu kluba “IPPON.LV” reitingā.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2020
PILSĒTAS KARTE