“Jūrmalas” handbolisti – veterānu čempionāta uzvarētāji
Publicēts: trešdiena, 12.jūnijs, 2019
Kategorija: Sports
Autors: Gints Korzāns

25. maijā Lietuvā Druskininkos notika Lietuvas Atklātā čempionāta veterāniem  2018./2019. gada sezonas septītā – izšķirošā – tūre. Par turnīra uzvarētājiem kļuva handbola klubs “Jūrmala”.

image

Kungiem 45+ samežģīto situāciju tabulas galvgalī visveiksmīgāk izmantoja handbola klubs “Jūrmala”, kas apakšgrupas izšķirošajā spēlē otrajā periodā demonstrēja teicamu aizsardzību, ar 8:4 uzvarot visu sezonu līdera godā atradušos handbola klubu “Priekule/Vaiņode”. Tā kā B apakšgrupā bez zaudējumiem cīnījās Kauņas “Ažuolas”, tad, lai jau savā pirmajā sezonā iegūtu zelta medaļas gan tūrē, gan kopvērtējumā, jūrmalniekiem savstarpējā spēlē noteikti bija jāuzvar. Jo zaudējot apakšgrupu uzvarētāju spēlē, jūrmalnieki riskēja palikt trešie kopvērtējumā, ja kurzemnieki apakšgrupu otro vietu ieguvēju cīņā pārspētu Alītas “Dzūkiju”. HK “Priekule/Vaiņode” nekādas vaļības vairs nepieļāva un bija pārāki ar 9:4, toties “Jūrmala” atkal demonstrēja lielisku komandas garu, izturot gan “ozolu” spiedienu, gan brīžam diskutablas svilpes, un uzvarēja ar rezultātu 6:4, otrajā periodā neielaižot nevienus vārtus.

Komandas sastāvs: Gints Korzāns, Ainārs Kalniņš, Normunds Gulbis, Normunds Gabrāns, Ivars Dumarans, Aigars Pilskalns, Eduards Ostreiko, Uldis Tukāns, Jānis Eglītis, Gatis Rusiņš, Ainārs Dudarevs, Guntars Švābe, Mareks Skabeiķis, Einārs Gudelis, Jānis Avotiņš, Stasis Vasiļauskas, Sauļus Tonkunas, Aļģis Verseckas un Kestutis Zalandauskas.