Jūrmalā notiks “Fēniksa kausa” finālturnīrs
Publicēts: pirmdiena, 18.februāris, 2019
Kategorija: Sports

No 1. līdz 3. martam Jūrmalā notiks starptautiska mēroga basketbola “Fēniksa kauss” finālturnīrs U-15 meiteņu komandām. Trijās sacensību dienās Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē par medaļām cīnīsies astoņas komandas no trīs valstīm.

image

Arī Jūrmalas Sporta skolas basketbolistes ir kausa dalībnieces kopš pirmās turnīra dienas. Pērn jūrmalnieces izcīnīja augsto 3.vietu.

 

Turnīra atklāšana notiks 1.martā plkst.13.00 Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta zālē.

 

Lai gan šis ir tikai ceturtais gads un starptautiskā turnīra trešā pilnā sezona, jau šogad “Fēniksa kauss” ir ievērojami paplašinājies. Kopš pirmās sezonas 2016.gadā, kad startēja 24 komandas divās dažādās vecuma grupās, šobrīd dalībnieku skaits ir pieaudzis līdz 66 komandām. Starp spēcīgākajām Krievijas sporta skolām dalībnieku vidū arī Igaunijas, Baltkrievijas un Latvijas meiteņu komandas.

 

Šosezon turnīrs “Fēniksa kauss” tiek aizvadīts četrās dažādās valstīs, kopskaitā 11 dažādās pilsētās. Trijās sacensību dienās tiks aizvadītas 20 spēles, pusfināli un spēles par 3. un 1.vietu, kurās tiks noskaidrotas starptautiskā turnīra “Fēniksa kauss” uzvarētājas 2018.–2019.gada sezonā.

 

Ieeja uz spēlēm bez maksas.

Plašāka informācija par Jūrmalas meiteņu komandas rezultātiem mājaslapā www.jurmalabasket.lv

 

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE