image
Aicinām piedalīties aptaujā par atpūtu Jūrmalas pludmalēs

Jūrmalnieki aicināti piedalīties aptaujā par atpūtu Jūrmalas pludmalēs – kas apmierina un kas būtu jāuzlabo, kā arī izteikt viedokli, vai atļaut atrasties ar suņiem pludmalē.

piektdiena, 30.oktobris, 2020
image
Būvnieki strādās arī sestdien, 31.oktobrī

Lai maksimāli izmantotu siltās rudens dienas un ātrāk realizētu projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecība attīstība IV kārta” būvdarbus, PS “RERE VIDE 1” un SIA “Liktenis” strādās arī brīvdienā – sestdien, 31. oktobrī. Būvdarbi notiks Salas ielā, Poruka prospektā un Strēlnieku prospektā.

piektdiena, 30.oktobris, 2020
image
Ūdens padeves pārtraukums Ķemeru un Kr.Barona ielas krustojuma rajonā

29.oktobrī plkst.10.00–15.00 Ķemeru un Kr.Barona ielas krustojumā tiek pārslēgts ūdensvads, darbu laikā šajā rajonā būs ūdens padeves pārtraukums .

ceturtdiena, 29.oktobris, 2020
image
Tapuši divi jauni Jūrmalu raksturojoši vides objekti

Jūrmalas pilsētvidē uzstādīti divi jauni vides objekti, kas “stāsta” par Jūrmalai piederīgo un saista ar augstvērtīgu māksliniecisko izpildījumu. Tēlnieka Kristapa Gulbja vides objekts “Jūrmalas baltā kaija” un SIA “DJA” vides objekts “Čiekurs” tika atzinīgi novērtēti 2019.gada nogalē notikušajā metu konkursā “Mākslinieciski augstvērtīga vides objekta izveide Jūrmalā”.

trešdiena, 28.oktobris, 2020
image
Covid-19. Kādi ierobežojumi šobrīd spēkā?

Turpinot ierobežot straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, sejas maskas jālieto plašāk, noteikti stingrāki pulcēšanās ierobežojumi gan privātos, gan publiskos pasākumos.

trešdiena, 28.oktobris, 2020
image
Ūdens padeves pārtraukums Slokas un Rautenberga ielas rajonā

Informējam, ka Ūdenssaimniecības attīstības projekta būvniecības darbu laikā pirmdien, 26.oktobrī, Slokas un Rautenberga ielu krustojumā tiks veikti ūdensvada pārslēgšanas darbi.

piektdiena, 23.oktobris, 2020
image
Iespējams ūdens saduļķojums

SIA “Jūrmalas ūdens” informē: Buļļuciema, Lielupes, Bulduru, Dzintaru un Majoru rajonos piektdienas, 23. oktobra, rītā iespējams ūdens saduļķojums.

ceturtdiena, 22.oktobris, 2020
image
Seniorus aicina uz papildkoncertiem

Jūrmalas pilsēta aicina uz Senioru dienai veltītiem papildkoncertiem, kuros uzstāsies populārais dziedātājs Žoržs Siksna, izpildot labi pazīstamus un iemīļotus skaņdarbus.

trešdiena, 21.oktobris, 2020
image
Īslaicīgi siltumenerģijas piegādes pārtraukumi Bulduros

Saistībā ar siltumtrases remontdarbiem Bulduros 21. oktobrī laikā no plkst. 9.00 līdz 20.00  iespējami īslaicīgi siltumenerģijas piegādes pārtraukumi.

otrdiena, 20.oktobris, 2020
image
Plānoti ūdens padeves pārtraukumi

SIA “Jūrmalas ūdens”, īstenojot projektu “Jūrmalas ūdenssaimniecība attīstība IV kārta”, veic kompleksu ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvi. Maģistrālā ūdensvada pieslēgumu būvniecības dēļ būs pārtraukta ūdens padeve Jaundubultos un Buļļuciema – Majoru apkaimēs.

pirmdiena, 19.oktobris, 2020
Ielādēt vairāk