Noķert un saglabāt pozitīvās emocijas!
Publicēts: ceturtdiena, 19.septembris, 2019
Kategorija: Sabiedrība
Autors: Labklājības pārvalde

Lai sniegtu atbalstu un vairotu pozitīvas emocijas, sākot ar 2019.gada oktobri tiek organizēta bezmaksas 12 nodarbību atbalsta grupa cilvēkiem ar onkoloģisku saslimšanu.

image

Nodarbības notiks katru trešdienu no 2.oktobra līdz 18.decembrim plkst. 18.00–20.00 viesnīcā “Daina” Mežsargu ielā 4/6. Aicināti pieteikties jauni dalībnieki, kas iepriekš nav piedalījušies.   

 

Ierastā dzīve pēc konstatēta vēža turpinās, tikai tā ir citādāka un bieži vien radikāli atšķirīga – mainās vērtības, dzīves uztvere, mērķi un prioritātes.

 

Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros Jūrmalā jau ir notikušas trīs atbalsta grupas cilvēkiem ar onkoloģisku saslimšanu. Ievērojot pozitīvās atsauksmes un dalībnieku atsaucību, ir atbalstīta vēl divu bezmaksas grupu norise dalībniekiem, kas iepriekš ierobežoto vietu skaita dēļ atbalsta grupās netika.

 

Deju un kustību terapijas nodarbībās notiek atbalsta sniegšana, grupas un individuāla konsultēšana, diskusijas, pieredzes apmaiņa, pozitīvās pieredzes sniegšana. Būs iespēja aktīvi līdzdarboties nodarbībās, kas palīdzēs sakārtot psihoemocionālo stāvokli, kā piemēram - ķermeņa apzināšanās, vitalitātes celšana un trauksmes mazināšana, subjektīvā labsajūta, savas robežas sajušana un nospraušana, impulsu, emociju sajušana un kontrole, emocionālo funkciju uzlabošana, satikšanās ar otru, sadarbības veicināšana.

 

Nodarbības vadīs diplomēta mākslas terapeite, psiholoģe Lidija Naumova.

 

Pieteikšanās un informācija uzziņām: Una Liberte, tālr.22009962.

 

Eiropas Sociālā fonda projekts ”Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Jūrmalā”, projekta identifikācijas Nr.9.2.4.2/16/I/008

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE