Autobusu maršruti un kustības saraksti pieejami mobilajā lietotnē
Publicēts: trešdiena, 17.aprīlis, 2019
Kategorija: Sabiedrība

Pasažieru ērtībām SIA “Jūrmalas autobusu satiksme” ir izstrādājusi mobilo lietotni “Jūrmalas autobusu satiksme”. Lietotni bez maksas var lejuplādēt “Google Play” veikalā. 

image

Tās galvenā priekšrocība – ātri un ērti var redzēt tuvāko reisu, kā arī sekot līdzi autobusa vai minibusa atrašanās vietai tiešsaistē.

 

Mobilās lietotnes izmantošanai ir nepieciešams interneta pieslēgums vai piekļuve bezmaksas internetam (wi-fi). Lietotne “Android” viedtālruņiem, planšetēm u. c. viedierīcēm ir pieejama vietnē play.google.com/store/apps/details?id=lv.marsruti.jurmala, savukārt “iOS” telefona īpašnieki maršrutu un kustības sarakstu apskatīšanai var izmantot m.marsruti.lv/jurmala, kas ir alternatīva šai lietotnei.

 

Lietotnē var saglabāt savus populārākos maršrutus. Neatkarīgi no atrašanās vietas tiešsaistē kartē var apskatīt, kur šobrīd atrodas konkrētais autobuss vai minibuss un pēc cik minūtēm tas ieradīsies pieturvietā. Ar mobilās lietotnes palīdzību var plānot braucienus ar pārsēšanos Jūrmalas pilsētas robežās. Izvēloties maršrutu, nepieciešamo pieturvietu un nospiežot pogu “Parādīt atiešanas laikus”, lietotnē parādīsies visi maršrutu autobusi, kuri brauc un pietur konkrētajā pieturvietā, un to atiešanas laiks.

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2019
PILSĒTAS KARTE