Simt mīļākās dziesmas
Publicēts: otrdiena, 5.marts, 2019
Kategorija: Sabiedrība
Autors: Darja Kulagina - Sabiedrības integrācijas nodaļa

Turpinot pasākumu ciklu senioriem un ģimenēm, aicinām ikvienu jūrmalnieku iesūtīt savu, savu vecāku un vecvecāku mīļāko dziesmu nosaukumus.

Pagājušā gada novembrī aptaujājām jūrmalniekus par simt mīļākajām pasakām simt gadu garumā. Svētkos, ko rīkojām Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā, noskaidrojām, ka mazie un lielie lasītāji zina vismaz divreiz vairāk pasaku un ka viņi lasa, stāsta un klausās tās dažādās valodās.

 

Šogad vēlamies uzzināt jūsu mīļākās dziesmas un dzirdēt jūsu stāstus par to, kā jūsu ģimenes lokā bauda mūziku: vai kopā apmeklējat koncertus, klausāties dziesmas mājās, dziedat vai varbūt paši sacerat dziesmas. Tos, kuri varēs nosaukt savu vecvecāku mīļāko dziesmu, sagaida īpaša balva! No tautasdziesmām līdz mūsdienu estrādes mūzikai, jebkurā valodā – gaidīsim jūsu mīļākās dziesmas! Maijā visus, kuri būs iesūtījuši dziesmu nosaukumus, aicināsim uz īpašu muzikālo uzvedumu, kas būs veidots pēc jūsu mīļāko dziesmu motīviem.

 

Dziesmu nosaukumus un stāstus, norādot savus kontaktus, aizpildot anketu vai brīvā formā, aicinām sūtīt līdz 31. martam uz e-pasta adresi larisa.aizstrauta@jurmala.lv vai iesniegt Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļā Nometņu ielā 2a, Jūrmalā, 115. kabinetā; tālrunis informācijai 67731953.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE