Piektdien, 22.februārī, plkst.14.00–17.00 Jūrmalas Biznesa inkubatorā Dubultu prospektā 4 notiks bezmaksas pasākums inkubatora dalībniekiem un citiem interesentiem par sociālo uzņēmējdarbību.

image

Sociālā uzņēmējdarbība ir bizness ar mērķi risināt kādu sociālu problēmu, radot preces un pakalpojumus ar augstu sociālo pievienoto vērtību. Lai gan sociālā uzņēmējdarbība Latvijā vēl joprojām ir jauna tēma, tomēr kopumā jau vairāk nekā 150 dažādi uzņēmumi un organizācijas ir izvēlējušās īstenot šo darbības veidu, lai radītu pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā.

 

Par sociālo uzņēmējdarbību stāstīs Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācijas komanda. Savukārt SIA “Viesmīlības projekti” pārstāve Agita Krastiņa dalīsies pieredzē, kā kļūt par sociālo uzņēmēju un iegūt sociālā uzņēmuma statusu. Ir vairāki faktori, kas jāņem vērā, lai iegūtu sociālā uzņēmuma statusu – sīkāk par tiem stāstīs Egils Rupeks, LM Sociālo uzņēmumu komisijas loceklis. Tā kā šobrīd uzņēmējiem ir pieejams arī finanšu institūcijas ALTUM atbalsts sociālās uzņēmējdarbības jomā, savā pieredzē ar granta iegūšanu dalīsies Jānis Kreilis no SIA “Your Move”, bet par atbalstu, ko sniedz LIAA Jūrmalas Biznesa inkubators informēs projektu vadītājs Rihards Vijums.

 

Sociālās uzņēmējdarbības seminārs ir izraisījis lielu interesi un visas vietas seminārā jau ir aizpildītas. Interesentus par nākamajiem pasākumiem aicinām sazināties ar pasākuma organizatoriem: Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas vēstnieci Jūrmalā un Tukumā - Agitu Krastiņu - e-pasts: viesmilibasprojekti@gmail.com, tālr.29342266

vai LSUA Projektu koordinatori Renāti Mencendorfu - renate@sua.lv, kā arī sekot informācijai Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas mājas lapā: https://sua.lv/jaunumi/

 

Pasākumu organizē sociālās uzņēmējdarbības vēstniece, SIA “Viesmīlības projekti” valdes priekšsēdētāja sadarbībā ar Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociāciju un British Council pārstāvniecību Latvijā.