Top jauna muzikāla izrāde par vidi
Publicēts: trešdiena, 4.jūlijs, 2018
Kategorija: Sabiedrība
Autors: Edīte Kalniņa - Bulduru, Buļļuciema un Lielupes attīstības biedrība

Otrdien, 17. jūlijā, un trešdien, 18. jūlijā, Lielupes pamatskolā Aizputes ielā 1A notiks jauna muzikāla izrāde bērniem “Jūras detektīvs”. Izrādi par atbildīgu uzvedību vides saglabāšanā veido Buļļuciema, Bulduru un Lielupes attīstības biedrība sadarbībā ar teātra “3 Māsas” radošo komandu. 

image

“Vides izglītība Jūrmalā un mūsu apkaimēs ir īpaši svarīga. Ragakāpa, Lielupe, jūra – mēs esam atbildīgi par šīm vērtībām un kopīgiem spēkiem varam rūpēties un saglabāt tās nākamajām paaudzēm. Šķirojot atkritumus, ikviens no mums var ikdienā gādāt par taupīgu dabas resursu izmantošanu. Mums šķiet svarīgi meklēt jaunus un inovatīvus veidus bērnu izglītošanai par to, kā rūpēties par dabu un nostiprināt jaunus ieradumus, ” uzsver Bulduru, Buļļuciema un Lielupes attīstības biedrības pārstāve Edīte Kalniņa.

 

“Izrāde būs saistoša pirmsskolas un sākumskolas bērniem. Bērni kopā ar aktieriem aktīvi iesaistīsies - zīmēs, dziedās, dejos un šādā iesaistošā veidā apgūs šķirošanas mācību. Katrā izrādē piedalīsies arī mūziķe Elizabete Balčus, kas radīs izrādei vajadzīgos skaņu efektus un muzikālo noskaņu,” saka izrādes režisore un aktrise Egija Silāre.

 

Izrādes sākums abās dienās plkst. 11.00. No plkst. 9.30 bērni varēs iesaistīties radošajās darbnīcās sadarbībā ar Clean R.

Ieeja izrādē ir bez maksas.

 

Izrāde top ar Jūrmalas pilsētas domes atbalstu iedzīvotāju iniciatīvas konkursa "Sabiedrības izglītošana vides aizsardzības sekmēšanai" ietvaros.

 

IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE