Izmaiņas sabiedriskā transporta sarakstos
Publicēts: pirmdiena, 4.jūnijs, 2018
Kategorija: Sabiedrība

Ņemot vērā, ka ir veiktas būtiskas izmaiņas 1., 4., 5., 6. un 7.maršruta sarakstos, aicinām iedzīvotājus pievērst uzmanību autobusu kustības laika grafikam un tā izmaiņām.  

image

 Autobusu kustības saraksti atrodami pieturvietās un ir publicēti SIA “Jūrmalas autobusu satiksme mājaslapā www.jurmalassatiksme.lv/lv/kustibu-saraksts, tālrunis informācijai 67113322.

 

Jūrmalas pilsētas dome, uzklausot iedzīvotāju izteiktos priekšlikumus par sabiedriskā transporta pakalpojumu uzlabošanu, lai nodrošinātu sabiedriskā transporta pieejamību un uzlabotu iedzīvotāju mobilitātes iespējas, no 1.jūnija atjaunots 7. maršruts “Priedaine-SIVA koledža”.  Sākot ar 1. jūniju, laika posmā no plkst. 7.55 līdz plkst. 18.24 maršrutā tiks izpildīti pavisam 18 reisi. Vakara stundās, pēc plkst. 19.00, kursēs pagarinātais 1. maršruts “Buļļuciems–Priedaine”, kur, kā līdz šim, būs jāveic pārsēšanās.

 

2018. gada sākumā tika veiktas būtiskas izmaiņas pilsētas nozīmes autobusu kustības maršrutos un laika grafikā, gan veicot maršrutu kustības korekcijas, to numerācijas un nosaukumu maiņu, gan koriģējot laika grafiku.

 

Pēc izmaiņu stāšanās spēkā tika saņemti iedzīvotāju priekšlikumi par nepieciešamību koriģēt spēkā esošo kustības maršrutu un laika grafiku. Lai uzlabotu sabiedriskā transporta pakalpojumu kvalitāti un padarītu sabiedrisko transportu pieejamu visiem Jūrmalas iedzīvotājiem, Jūrmalas pilsētas dome tikās ar jūrmalniekiem un SIA “Jūrmalas autobusu satiksme”, lai nonāktu pie iedzīvotājiem visizdevīgākā varianta sabiedriskā transporta pakalpojumu pieejamības nodrošināšanai.

 

Vairāki no izteiktajiem priekšlikumiem tika iekļauti izmaiņās iepriekš, tomēr vairākkārtēju tikšanos laikā tika noskaidrots, ka, lai nodrošinātu pilnvērtīgu iespēju Priedaines iedzīvotājiem nokļūt uz pilsētas centrālo daļu, ir nepieciešams maršruts, kas šīs pilsētas daļas savieno.

IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE