Kas ir sociālā uzņēmējdarbība? Kā sociālie uzņēmumi darbojas praksē? Kāds atbalsts pieejams un kā sadarboties ar pašvaldībām?

image

Aicinām esošos un topošos uzņēmējus, organizāciju un pašvaldību pārstāvjus, kā arī citus interesentus izzināt šobrīd tik aktuālo uzņēmējdarbības virzienu, diskutēt ar ekspertiem un sociālajiem uzņēmējiem, kā arī iepazīties ar atbalsta iespējām!

 

Dienas pirmajā daļā Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas vadītāja Madara Ūlande iepazīstinās ar sociālās uzņēmējdarbības konceptu, jaunpieņemto likumu un finansiālo atbalstu.

 

Madara Makare (HOPP trīsriteņi cilvēkiem ar kustību traucējumiem) un Mārcis Zanerips (HOPEN labdarības veikalu tīkls) dalīsies ar sociālās uzņēmējdarbības pieredzes stāstiem, savukārt Rīgas pilsētas domes Labklājības departamenta Nodarbinātības, sociālā darba un prakses pētījumu nodaļas vadītājs Juris Osis pastāstīs par pieredzi pašvaldībā.

 

LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora vadītājs Rihards Zariņš Jūrmalas un tuvējo reģionu uzņēmējiem un ideju autoriem pastāstīs par iespējām iesaistīties biznesa inkubatorā. Pēc prezentācijām notiks atvērtā paneļdiskusija, kur ikviens aicināts uzdot interesējošos jautājumus uzņēmējiem un organizāciju pārstāvjiem.

 

Pasākuma otrajā daļā - NEdarbnīcā kopā ar Vitu Brakovsku dalībnieki definēs saskares punktus starp sociālajiem uzņēmējiem, ideju autoriem un pašvaldībām, kā arī meklēs risinājumus iesaistīto pušu izaicinājumiem, lai veidotu jēgpilnu un veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.

 

Dalība pasākumā ir bez maksas.

 

Piedalīties un diskutēt aicinām ikvienu interesentu, iepriekš piesakoties: ej.uz/SU_Jurmala 

 

Organizē Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju un LIAA Jūrmalas biznesa inkubatoru.