Atkritumu apsaimniekotājs SIA “Clean R” jūrmalniekiem piedāvā eglīšu savākšanu.

image

Ko darīt ar skaistāko rotu – eglīti –, kad svētki būs aizvadīti? Ja rotāta dārzā vai mežā augoša eglīte, rūpju nebūs. Savukārt, ja svētki aizvadīti pie cirstas eglītes, lai pēc Ziemassvētku un Jaunā gada svinībām pie atkritumu konteineriem neveidotos izmesto eglīšu kalni, atkritumu apsaimniekotājs SIA “Clean R” jūrmalniekiem piedāvā “Eglīšu maršrutu” – eglīšu savākšanu.

 

Eglīšu aizvešana ir maksas pakalpojums. Maksa par vienas eglītes izvešanu gan privātmāju iedzīvotājiem, gan uzņēmumiem ir 2 eiro (ieskaitot PVN). Eglīšu savākšanu var pieteikt SIA  “Clean R” klientu centrā, piezvanot pa tālruni 67111001 vai rakstot uz e-pasta adresi kc@cleanr.lv. Piesakot eglītes izvešanu, obligāti jānorāda eglītes atrašanās vieta – adrese! Eglītes jānovieto pie sava sadzīves atkritumu konteinera.

 

Savukārt daudzīvokļu namu iedzīvotājiem eglīšu izvešana jāpiesaka savam nama apsaimniekotajam.

 

Eglītes tiks savāktas ar atsevišķu automašīnu tāpat kā zaļie atkritumi, tādējādi sistematizējot savākšanas procesu un padarot pilsētu tīrāku. Eglīšu savākšana tiek veikta ar lielgabarīta atkritumu savākšanas un pārvadāšanas tehniku atbilstoši lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanas tarifam.