Cilvēkiem ar kustību traucējumiem nodrošināta adaptīvās peldēšanas apmācība un nodarbības pielāgotā trenažieru zālē Nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari” Asaru prospektā 61. 

image

Adaptīvās peldēšanas apmācība ir vērsta uz to, lai cilvēki ar kustību traucējumiem varētu peldēt, piedalīties ūdens aktivitātēs un neatkarīgi pārvietoties ūdenī. Peldēšanai ir vairāki terapeitiski efekti: muskuļi tiek darbināti bez gravitācijas spēka un tiek nostiprināti, samazinās ķermeņa svars, kā arī citi uzlabojumi.

 

Trenažieru zālē iespējams izvingrināt ķermeni un tā uzlabot pašsajūtu, bet pirmām kārtām noskaidrot, kādas ir katra spējas un cik liela slodze nepieciešama. Trenažieru zāle ir pieejama cilvēkiem ratiņkrēslā.

 

Nodarbības ir bez maksas. Lai pieteiktos nodarbībām, jāaizpilda pieteikuma veidlapa mājaslapā: www.activewheels.lv. Pēc veidlapas aizpildīšanas adresātam e-pastā tiks nosūtīta vēstule ar pieteikuma anketas numuru. Projekta vadītājs sazināsies ar pieteikuma iesniedzēju.

 

Papildu informāciju var saņemt, rakstot uz e-pasta adresi: info@activewheels.lv vai piezvanot pa tālruni 26397796 (Mārtiņš).

 

Nodarbības piedāvā Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrība sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldi. Tās tiek nodrošinātas saskaņā ar Eiropas Sociālā fonda projektu "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Jūrmalā”; projekta identifikācijas Nr.9.2.4.2/16/I/008.