Jau ceturto gadu rudens Jūrmalā tiek sagaidīts ar veselībai un labsajūtai veltītu pasākumu ciklu. Jūrmala aicina uz dažādām aktivitātēm, piedāvājot apmeklēt nodarbības un lekcijas par veselīgu dzīvesveidu, profilaktiskas veselības pārbaudes un procedūras veselības un labsajūtas uzlabošanai. Arī kūrortpilsētas uzņēmēji – spa, medicīnas, veselības uzlabošanas un izklaides pakalpojumu sniedzēji un restorāni – ir sagatavojuši īpašus piedāvājumus, kas aicina jūrmalniekus un pilsētas viesus baudīt labsajūtas rudeni Jūrmalā.

image

“Kusties vesels!” – sportiskas aktivitātes dažāda vecuma iedzīvotājiem

Aktīvā dzīvesveida piekritēji līdz oktobra beigām bez maksas var apmeklēt nūjošanas un ciguna nodarbības. Majoru Sporta laukumā ir iespēja apgūt skrituļslidošanu profesionāla trenera vadībā. Jūrmalā var arī izmēģināt Groove deju nodarbības, kas aicina ļauties pozitīvām emocijām, atbrīvojot prātu un ķermeni kustībā.

 

Aicinājums rūpēties par veselību – “Esi vesels!”

Programmā iekļautas bezmaksas veselības pārbaudes: iespēja izmērīt asinsspiedienu, noteikt cukura un holesterīna līmeni, pārbaudīt plaušu veselību un, konsultējoties ar speciālistiem, saņemt ieteikumus veselības uzlabošanai.

 

“Jūties labi!” – lekcijas un semināri veselības un pašsajūtas uzlabošanai

Jaunu iemaņu un vērtīgu padomu gūšanai tiek piedāvātas speciālistu lekcijas un semināri par fiziskās un garīgās veselības jautājumiem, sāpju novēršanu, organisma atveseļošanu, relaksācijas un ergonomijas pamatprincipiem.

                                     

Spa, kūrortviesnīcu un restorānu piedāvājumi atrodami mājaslapā visitjurmala.lv

Nesteidzīgai  vienas dienas vai vairāku dienu atpūtai ar nakšņošanu viesnīcā sagatavoti īpaši skaistumkopšanas un spa rituālu piedāvājumi, ūdens procedūras, pirtis un baseina apmeklējumi. Atsevišķās programmās ir piedāvātas ārstnieciskas organisma atveseļošanas procedūras – detoksikācija, relaksācija, programma veselai mugurai, arī masāžas un speciālistu konsultācijas.

 

Domājot par gardēžiem, Jūrmalas restorāni un kafejnīcas aicina nobaudīt īpašos rudens ēdienkartes piedāvājumus, kā arī izbaudīt nesteidzīgas vēlās brokastis. Bērni tiek aicināti uz kulinārijas meistarklasēm, kurās būs iespēja pašiem pagatavot veselīgu ēdienu pēc vienkāršām receptēm, savukārt vecākiem veselīga uztura ieviešanai ikdienas ēdienkartē tiek piedāvātas uztura speciālista un dietologa lekcijas un konsultācijas.

 

Piedāvājumā ģimenēm un bērniem vecāku atpūtas laikā viesnīcās un spa bērniem tiek piedāvātas bezmaksas nodarbības un radošās darbnīcas un arī īpaši mazajiem klientiem sagatavoti spa rituāli. Īpaši piedāvājumi skolēniem arī ūdens atrakciju baudīšanai.

 

Aktīvā dzīvesveida piekritēji aicināti uz izkustēšanos – izbraukt rudenīgās Jūrmalas ieliņas un takas ar velosipēdu, izmantot sporta nodarbību piedāvājumu viesnīcās un piedāvājumu atpūtai ūdens atrakciju parkā.

 

Kultūras un mākslas mīļotāji tiek aicināti baudīt rudens noskaņas un gūt patīkamas emocijas, apmeklējot koncertus, lekcijas un izstādes pilsētas muzejos un kultūras iestādēs.

 

Iebraukšana Jūrmalā no 1. oktobra līdz 1. aprīlim ir bez maksas.

 

 

Veselības mēneša programma [.pdf]