Jūrmalnieka kartes pensionāriem turpmāk izsniegs pilsētas domē
Publicēts: pirmdiena, 4.septembris, 2017
Kategorija: Sabiedrība

Turpinās Jūrmalas iedzīvotāja karšu izsniegšana, mainīta to izsniegšanas vieta – sākot no 4. septembra, Jūrmalas iedzīvotāju kartes pilsētas senioriem tiek izsniegtas Jūrmalas pilsētas domes ēkā Jomas ielā 1/5.

image

Jūrmalas iedzīvotāju kartes Jūrmalā deklarētie seniori no 4. septembra var saņemt pilsētas domes ēkā Mazajā zālē, kas atrodas vestibila galā, labajā pusē.

 

Iedzīvotāja kartes tiks izsniegtas pirmdienās plkst. 8.30–18.00, otrdienās–ceturtdienās plkst. 8.30–17.00 un piektdienās plkst. 8.30–16.00.

 

Lai saņemtu Jūrmalas iedzīvotāja karti, jāņem līdzi personu apliecinošs dokuments un pensionāra apliecība.

 

Atgādinām, ka, sākot no 2018. gada 1. janvāra, Jūrmalas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas, tikai izmantojot personalizēto Jūrmalas iedzīvotāja karti.

 

Savukārt jaunās skolēnu apliecības tiks izsniegtas izglītības iestādēs. Izglītības iestādes otrajā mācību nedēļā rīkos vecāku sapulces un aicinās vecākus ierasties un aizpildīt pieteikumu skolēnu apliecībai, tāpēc aicinām vecākus sekot līdzi izglītības iestādes informācijai. Vēršam uzmanību, ka pirms skolēnu apliecības izgatavošanas jāsaņem vecāku atļauja par apliecības izgatavošanu – pieteikuma anketa, pretējā gadījumā Jūrmalas pilsētas dome nevar piekļūt izglītojamā datiem un izgatavot skolēna apliecību.

 

Sākotnēji skolēna apliecība būs derīga kā braukšanas karte Jūrmalas pilsētas sabiedriskajā transportā un kā skolēna apliecība dažādu atlaižu saņemšanai sabiedriskajā transportā, kultūras un citu pasākumu apmeklējumam, vēlāk tā tiks izmantota arī kā iekļuves kontroles sistēma izglītības iestādēs.

 

Informatīvie tālruņi:

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2018
PILSĒTAS KARTE