image
Mainīsies autobusu saraksti

Ņemot vērā iedzīvotāju ierosinājumus, vairākos SIA “Jūrmalas autobusu satiksme” apkalpotajos maršrutos no 22. janvāra mainīti autobusu kustības saraksti un maršruti.

pirmdiena, 20.janvāris, 2020
image
Uzmanību! Satiksmes organizācijas ierobežojumi Ķemeru parkā un tā apkārtnē

Ķemeru parka rekonstrukcijas būvdarbu laikā Ķemeru parkā un tā apkārtnē ieviesti ceļu satiksmes organizācijas ierobežojumi.

ceturtdiena, 16.janvāris, 2020
image
Jūrmalā pērn reģistrēts par 94 jaundzimušajiem vairāk

Pagājušajā gadā Jūrmalas pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti 973 jaundzimušie – par 94 bērniem vairāk nekā gadu iepriekš. Jūrmala ir deklarētā dzīvesvieta 548 pērn dzimušajiem bērniņiem, tas ir par 44 jaundzimušajiem vairāk nekā 2018. gadā.

trešdiena, 15.janvāris, 2020
image
Remontdarbu laikā ierobežos satiksmi Tirgoņu ielā

Centralizētās kanalizācijas sistēmas remontdarbu dēļ no 12. līdz 18.janvārim daļēji tiks ierobežota satiksmes kustība Tirgoņu ielā posmā no Lienes ielai līdz bistro "Majori”.

piektdiena, 10.janvāris, 2020
image
Seniori varēs saņemt 100 eiro pabalstu veselības aprūpei

Jūrmalas pilsētas pašvaldība palielinājusi veselības aprūpes pabalstu visiem pilsētas senioriem no 50 uz 100 eiro.

ceturtdiena, 9.janvāris, 2020
image
Turpinās siltumtīklu rekonstrukciju

SIA “Jūrmalas siltums”, turpinot siltumtīklu rekonstrukciju, nākamos rekonstruēs siltumtīklu posmus Dubultos. Siltumtīklu rekonstrukcijas laikā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi.

pirmdiena, 6.janvāris, 2020
Informācija par aprobežojumiem gāzapgādes objektu ekspluatācijas un drošības aizsargjoslās, kā arī par bīstamību, kas saistīta ar uzturēšanos gāzapgādes objektu, inženierkomunikāciju un inženierbūvju aizsargjoslās

Informācija par akciju sabiedrības “Conexus Baltic Grid” dabasgāzes pārvades sistēmas gāzapgādes objektu, inženierbūvju un inženierkomunikāciju aizsargjoslām, saimnieciskās darbības ierobežojumiem šajās aizsargjoslās, bīstamību un drošības pasākumiem rūpnieciskās avārijas gadījumā.

piektdiena, 3.janvāris, 2020
image
Svētku eglītes Jūrmalā savāks centralizēti

Kad Ziemassvētki nosvinēti un Jaunais gads ir sagaidīts, iedzīvotāju dienaskārtībā ir jautājums, ko darīt ar svētku eglīti?  

piektdiena, 27.decembris, 2019
image
Atbalsts cilvēkiem ar onkoloģisku saslimšanu

Lai sniegtu atbalstu cilvēkiem ar onkoloģiskām saslimšanām, sākot ar 15.janvāri, tiek organizēta bezmaksas nodarbību atbalsta grupa.

trešdiena, 18.decembris, 2019
image
Jaungada sarīkojums represētajiem jūrmalniekiem

Sestdien, 11. janvārī plkst. 13.00 Kauguru Kultūras namā Raiņa ielā 110 notiks Jaungada sarīkojums Jūrmalas politiski represētajiem.

trešdiena, 11.decembris, 2019
Ielādēt vairāk