image
Grantu programmas (ie)dvesma 3. sezonā saņemtas vairāk nekā 50 biznesa idejas

SEB bankas, Jūrmalas pilsētas, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Siguldas, Ropažu, kā arī Stopiņu novadu kopīgi rīkotās grantu programmas (ie)dvesma trešajā sezonā saņemts 51 pieteikums. Šogad jaunajiem uzņēmējiem pieejamais finansējums pieaudzis līdz 80 tūkstošiem eiro, maksimālā summa vienam grantam ir 10 tūkstoši eiro.

ceturtdiena, 10.oktobris, 2019
image
Dienas centrs – ja ģimenē ir bērns ar īpašām vajadzībām

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldes Dienas aprūpes centrs bērniem bez maksas nodrošina atbalstu ģimenēm, kuras audzina bērnus ar funkcionēšanas traucējumiem vecumā no diviem līdz 17 gadiem.

pirmdiena, 7.oktobris, 2019
image
Aicinām fotografēties Jūrmalas dzimšanas dienas apsveikumam!

Jūrmalas galvenā vērtība ir tās iedzīvotāji – tie, kas ikdienā šeit dzīvo, strādā un veido pilsētu. Tuvojoties Jūrmalas pilsētas dibināšanas 60. gadadienai 11. novembrī, aicinām jūrmalniekus sveikt savu pilsētu, ar savu fotogrāfiju veidojot kopīgu Jūrmalas cilvēku portretu fotokolāžu.

piektdiena, 4.oktobris, 2019
image
Noteikti satiksmes ierobežojumi Jūrmalas MTB velomaratona laikā

Svētdien, 6. oktobrī, Jūrmalā norisināsies Jūrmalas MTB velomaratons. Lai nodrošinātu sacensību veiksmīgu norisi, 6. oktobrī noteikti transporta satiksmes organizācijas pārkārtojumi.

piektdiena, 4.oktobris, 2019
image
Ķemeru Nacionālajā parkā putnu dienās aicina vērot rudens migrāciju

Dabas aizsardzības pārvalde šajā nedēļas nogalē, 5. un 6.oktobrī, aicina dabas draugus uz Ķemeru Nacionālo parku, kur vairākos pasākumos Eiropas putnu vērošanas dienu ietvaros varēs vērot putnu rudens migrāciju.

ceturtdiena, 3.oktobris, 2019
image
Apbalvoti zaļās kampaņas “Vairo dabas prieku, neņem lieku” uzvarētāji

Jūrmalā noskaidroti un apbalvoti zaļās kampaņas “Vairo dabas prieku, neņem lieki” uzvarētāji. Kā videi draudzīgākais, informētākais un uz resursu taupīšanu orientētākais kampaņas ietvaros tika atzīta ēdināšanas uzņēmuma SIA “Brown Sugar” filiāle Kauguros. Otro vietu ieguva SIA “Baltija Narvesen” Kauguros, bet trešo balvu ieguva Jūrmalas Tūrisma un informācijas centrs Majoros.

ceturtdiena, 3.oktobris, 2019
image
Noteikti satiksmes ierobežojumi skrējiena “Electric run Jūrmala” laikā

Sestdien, 28. septembrī, Jūrmalā notiks rudens skrējiens “Electric run Jūrmala”. Lai nodrošinātu sacensību veiksmīgu norisi, 28. septembrī noteikti transporta satiksmes organizācijas pārkārtojumi.

piektdiena, 27.septembris, 2019
image
Zelta rudens ražas svētki Bulduros

Aicinām uz Zelta rudens ražas svētkiem Bulduros, kas notiks Bulduru Dārzkopības vidusskolas parkā sestdien, 5.oktobrī, plkst.9.00–16.00.

pirmdiena, 23.septembris, 2019
image
Aicinām uz bezmaksas zaļo pārgājienu Ragakāpā

Sestdien, 21.septembrī, aicinām uz bezmaksas zaļo pārgājienu “Ragakāpa – kur upe satiekas ar jūru”. Pulcēšanās plkst.11.00 pie Jūrmalas Brīvdabas muzeja. 

ceturtdiena, 19.septembris, 2019
image
Noķert un saglabāt pozitīvās emocijas!

Lai sniegtu atbalstu un vairotu pozitīvas emocijas, sākot ar 2019.gada oktobri tiek organizēta bezmaksas 12 nodarbību atbalsta grupa cilvēkiem ar onkoloģisku saslimšanu.

ceturtdiena, 19.septembris, 2019
Ielādēt vairāk