Jaunumi
image
Līgo svētkos sabiedriskais transports būs bez maksas

Lai nodrošinātu pilsētas iedzīvotāju un viesu nokļūšanu uz Jūrmalas pilsētas rīkotajiem Līgo pasākumiem, sabiedriskais transports pilsētas nozīmes maršrutos 23.jūnijā visu dienu un 24.jūnijā no plkst. 00.00 līdz 6.00 būs bez maksas. Sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu grafika, būs norīkoti papildu reisi.

ceturtdiena, 21.jūnijs, 2018
image
Dienas nometne jaunāko klašu skolēniem

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvalde aicina 1.–4.klases skolēnus piedalīties 8 dienu vasaras nometnē par veselīga uztura un fizisko aktivitāšu tematiku un praktiskām darbnīcām.

ceturtdiena, 21.jūnijs, 2018
image
Sākas pieteikšanās integrētai bērnu dienas nometnei

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina bērnus ar īpašām vajadzībām un viņu draugus vecumā no 7 līdz 18 gadiem piedalīties integrētā bērnu dienas nometnē.

piektdiena, 15.jūnijs, 2018
image
Jūrmalā sestdien noteikti satiksmes ierobežojumi

Sestdien, 16. jūnijā, “Ielas ēdiena festivāla” laikā no plkst. 6.00 līdz 00.00 aizliegta transportlīdzekļu kustība 4. līnijā posmā no Bulduru prospekta virzienā uz jūru. 

piektdiena, 15.jūnijs, 2018
image
Starptautiska mākslas foruma gājiena laikā noteikti satiksmes ierobežojumi

Piektdien, 15. jūnijā, Starptautiskā mākslas foruma “Eurojurmala” gājiena laikā no plkst. 16.00 līdz plkst. 17.00 noteiktas izmaiņas satiksmes organizācijā.

piektdiena, 15.jūnijs, 2018
image
Peldēties atļauts visās oficiālajās peldvietās

Veselības inspekcijas Sabiedrības veselības uzraudzības un kontroles departamenta Higiēnas novērtēšanas un monitoringa nodaļa informē, ka pēc peldūdens kvalitātes monitoringa datiem, kas veikti 8. jūnijā, visās Jūrmalas oficiālajās peldvietās ūdens kvalitātes mikrobioloģiskie rādītāji atbilst higiēnas prasībām un peldēties  ir atļauts.

otrdiena, 12.jūnijs, 2018
image
SIA “Jūrmalas ūdens” paziņojums

Ar šā gada 1. jūniju Jūrmalas pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā savāktos decentralizēto kanalizācijas sistēmu notekūdeņus atļauts nogādāt tikai SIA “Jūrmalas ūdens” Slokas notekūdeņu attīrīšanas iekārtās Mežmalas ielā 41 (tālrunis 29339047).

otrdiena, 12.jūnijs, 2018
image
Turpinās ūdensvada maģistrāļu skalošanas darbi

Ūdensvada skalošana tiek veikta, balstoties uz 2017.gadā Rīgas Tehniskās universitātes pētnieku veiktajiem mērījumiem visā Jūrmalas ūdensvadā un katrā apdzīvotā vietā noteikto potenciālo dzeramā ūdens saduļķošanos risku. 

pirmdiena, 11.jūnijs, 2018
image
Eksperti uzskaita Eiropas Savienības nozīmes aizsargājamos biotopus

Latvijas daba ir mūsu nacionālā bagātība, tāpēc valstij un tās iedzīvotājiem kā gādīgiem saimniekiem ir jāzina, kāda, cik daudz, kādā kvalitātē un kurās vietās atrodama dabas daudzveidība, kādi ir nepieciešamie pasākumi, lai to saglabātu un nodrošinātu pastāvēšanu arī nākotnē.

piektdiena, 8.jūnijs, 2018
image
RSU "Veselības ekspresī" informēs par sauļošanās riskiem

Lai informētu par sauļošanās ietekmi uz ādas veselību, piektdien, 8. jūnijā, plkst. 10.00 maršrutā Rīga – Sloka (plkst.11.03) – Rīga dosies Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un AS Pasažieru vilciens organizētais RSU Veselības ekspresis

piektdiena, 8.jūnijs, 2018
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2018
PILSĒTAS KARTE