Jaunumi
image
Street-Food festivāls Jūrmalā

Jau trešo gadu pēc kārtas 15.jūnijā  no plkst. 12.00 līdz 18.00 Jūrmalā, Bulduros 4.līnijā notiks Street-Food festivāls “Gourmet Fair”. Tikšanās vieta – Jūrmala Legend. Kvartāls.

piektdiena, 14.jūnijs, 2019
image
Dārzu košums priecē. Piesakieties konkursam!

Pilsētā dārzi un parki zied gan pašvaldības, gan privātās teritorijās. Jūrmala rīko konkursu “Jūrmalas pilsētas skaistākais īpašums 2019” un līdz 8. jūlijam aicina pieteikt konkursam skaistākos un sakoptākos īpašumus.

piektdiena, 14.jūnijs, 2019
image
Jauni rotaļu laukumi bērniem; pilnveidos esošos

Šovasar pilsētas vidi papildinās četri jauni rotaļu un vingrošanas laukumi bērniem un jauniešiem. Divi laukumi Ķemeros un Bulduru pludmalē mazajiem jūrmalniekiem jau ir pieejami. Tāpat pašvaldība pilnveidos un atjaunos jau esošos laukumus pie daudzdzīvokļu namiem Kauguros.

ceturtdiena, 13.jūnijs, 2019
image
Jūrmalā iedzīvotāju skaits pieaug

Jūrmala ir viena no retajām Latvijas pilsētām, kur 2018. gadā bijis iedzīvotāju skaita pieaugums: deviņu lielo pilsētu vidū Jūrmala ir pirmajā vietā, turklāt septiņās no tām iedzīvotāju skaits samazinājies.

trešdiena, 12.jūnijs, 2019
image
Asins donoru diena Kauguros

Trešdien, 26. jūnijā, no plkst.10.00 līdz 13.00 Kauguru kultūras namā notiks Donoru diena. 

pirmdiena, 10.jūnijs, 2019
image
Sestdien uz Jūrmalu kursēs papildu vilcieni; no svētdienas izmaiņas kustību sarakstā

Saistībā ar autoceļu remontu Jūrmalas virzienā un vasarīgajiem laika apstākļiem sestdien, 8.jūnijā, maršrutā Rīga-Dubulti-Rīga tiks norīkoti 17 papildu vilcieni, informē AS "Pasažieru vilciens".

piektdiena, 7.jūnijs, 2019
image
Jūrmalas velomaratona laikā noteikti satiksmes ierobežojumi

Nedēļas nogalē, 8. jūnijā, norisināsies Jūrmalas velomaratons. Lai nodrošinātu sacensību veiksmīgu norisi, 7. un 8. jūnijā pilsētā noteiktas izmaiņas satiksmes organizācijā.

ceturtdiena, 6.jūnijs, 2019
image
Jūrmalā sākusies aktīvā peldsezona; pludmales sagaida atpūtniekus

Arī šovasar, sākoties karstajam laikam un aktīvajai peldsezonai, Jūrmalas pilsēta ir gatava uzņemt atpūtniekus 24,2 kilometrus garajā pludmalē. Atpūtniekiem kūrortpilsētā pieejamas 12 oficiālās peldvietas – 11 no tām jūras krastā, viena – Lielupes krastā. Šogad pilsētā plīvo astoņi Zilie karogi. Atpūtniekiem pludmalē pieejamas arī vairāk nekā 40 pludmales kafejnīcas.

ceturtdiena, 6.jūnijs, 2019
image
Glābēju padomi drošai atpūtai pie ūdens

Līdz ar silta laika iestāšanos Jūrmalas pašvaldības policijas Glābšanas dienests aicina ievērot svarīgākās drošības prasības, lai atpūta pie jūras vai citām ūdenstilpēm neradītu nepatīkamus starpgadījumus. Ieteikumus sniedz Jūrmalas pilsētas pašvaldības policijas Glābšanas dienesta priekšnieks Edijs Pivarūns.

trešdiena, 5.jūnijs, 2019
image
Jūrmala aicina uz bezmaksas sporta nodarbībām jūras krastā

Sākoties siltajiem vasaras mēnešiem, Jūrmalas pilsēta ikvienam interesentam piedāvā bezmaksas aktivitātes veselības uzlabošanai kūrortpilsētas pludmalēs jūras krastā. 

otrdiena, 4.jūnijs, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE