Jaunumi
image
Remontdarbi Meža prospektā pārcelti uz 5.jūniju

Tehnisku iemeslu dēļ ceturtdien, 4. jūnijā, Meža prospektā paredzētie remontdarbi pārcelti uz piektdienu, 5. jūniju, no plkst.10.00 līdz 17.00. Šajā laikā Meža prospektā no Madonas ielas līdz Piestātnes ielai būs pārtraukta ūdens padeve.

ceturtdiena, 4.jūnijs, 2020
image
Jūrmala atzīta par vienu no drošākajām Eiropas pludmalēm atpūtai pēc Covid-19 krīzes

Eiropas Komisijas Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu tīklā (EDEN) ietilpstošā Eiropas labāko galamērķu organizācija izveidojusi sarakstu ar desmit drošākajām pludmalēm Eiropā atpūtai pēc koronavīrusa krīzes, kuru vidū ir arī Jūrmala.

pirmdiena, 1.jūnijs, 2020
image
Jūrmalas Glābšanas dienests atgādina par piesardzību pludmalē

Tuvojoties saulainām brīvdienām, Jūrmalas pašvaldības policijas Glābšanas dienests aicina ievērot svarīgākās drošības prasības, lai atpūta pie jūras vai citām ūdenstilpēm neradītu nepatīkamus starpgadījumus.

piektdiena, 29.maijs, 2020
image
Remontē ielas, noteikti satiksmes ierobežojumi

Vairākās pilsētas ielās un iekškvartālos sākušies remontdarbi, līdz ar to noteikti satiksmes ierobežojumi.

piektdiena, 29.maijs, 2020
image
4.autobuss atsāk kursēt pēc pamatsaraksta

Ārkārtējās situācijas laikā, lai nodrošinātu nepārtrauktu sabiedriskā transporta pakalpojuma darbību, no ceturtdienas, 14.maija, stājas spēkā izmaiņas pasažieru pārvadājumos, kas būs spēkā līdz ārkārtējās situācijas atcelšanai.

trešdiena, 13.maijs, 2020
image
Remontdarbu laikā būs satiksmes ierobežojumi Engures ielā

No pirmdienas, 18.maija, Engures ielas iekškvartālu ceļu asfaltēšanas laikā plānoti īslaicīgi, lokāli satiksmes organizācijas ierobežojumi.

trešdiena, 13.maijs, 2020
image
Ko drīkst un ko nedrīkst darīt no 12.maija?

Valsts kanceleja ir apkopojusi grozījumus Covid-19 izplatības ierobežojošajos pasākumos. Aicinām iedzīvotājus iepazīties ar situācijām, kuras drīkst un kuras nedrīkst īstenot līdz ar ieviesto ierobežojumu atvieglošanu no 12.maija.

trešdiena, 13.maijs, 2020
image
No 12. maija sabiedriskajā transportā jālieto mutes un deguna aizsegs

Ievērojot Satiksmes ministrijas noteiktos piesardzības pasākumus, lai mazinātu Covid-19 izplatīšanās risku, no 12. maija pasažieriem sabiedriskajā transportā obligāti jāvalkā mutes un deguna aizsegs, piemēram, sejas maska, respirators, šalle vai lakats.

pirmdiena, 11.maijs, 2020
image
16.maijā notiks Lielā talka – gan pa vienam, gan mājsaimniecība kopā

Lielā talka notiks 16. maijā, ņemot vērā patlaban spēkā esošos paaugstinātās drošības apstākļus un noteikto sociālo distancēšanos.

ceturtdiena, 7.maijs, 2020
image
Valsts svētkos jūrmalniekiem piešķirti valsts augstākie apbalvojumi

Ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula 2020. gada 23. aprīļa lēmumu 2020. gada 30. aprīlī 67 sabiedrības pārstāvjiem piešķirti augstākie Latvijas valsts apbalvojumi – Triju Zvaigžņu ordenis, Viestura ordenis un Atzinības krusts.

otrdiena, 5.maijs, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2020
PILSĒTAS KARTE