image
Savāktās rudens lapas izvedīs bez maksas

Lai atbalstītu iedzīvotājus īpašumu sakopšanā, Jūrmalas pilsētas pašvaldība nodrošinās iespēju bez maksas nodot savāktās, nobirušās lapas. Pieteikšana – sākot no 19.oktobra.

trešdiena, 23.septembris, 2020
image
Ceļotāju diena Ķemeru Nacionālajā parkā

Ķemeru Nacionālais parks aicina interesentus piedalīties Ceļotāju dienā, kas šogad notiks sestdien, 3.oktobrī! Tā būs notikumiem bagāta diena, kas ar visdažādāko aktivitāšu, izstāžu un pārgājienu palīdzību ļaus atklāt šo neticami daudzveidīgo teritoriju atkal un atkal no jauna.

trešdiena, 23.septembris, 2020
image
Vēl līdz 30. septembrim var iesniegt biznesa ideju grantu programmā “(ie)dvesma”

Vēl līdz 30. septembrim turpinās projektu pieņemšana grantu programmai “(ie)dvesma”. Finansējuma saņemšanai var pieteikties gan jau strādājoši uzņēmumi, gan vēl neīstenotu biznesa ideju autori, un kopējais pieejamo grantu apmērs šogad ir 70 000 eiro.

otrdiena, 22.septembris, 2020
image
Svētku koncerti senioriem

Starptautiskajā senioru dienā Jūrmalas pilsēta aicina seniorus uz svētku koncertiem. Šogad Jūrmalas seniorus sveiks populārais dziedātājs Žoržs Siksna, izpildot labi pazīstamus un iemīļotus skaņdarbus.

ceturtdiena, 17.septembris, 2020
image
Par 2021. gada zvejas rīku skaita pieprasījumu un rūpnieciskās zvejas tiesību nomu

Jūrmalas pilsētas dome aicina pieteikties 2021. gada rūpnieciskās zvejas tiesību nomai – nepieciešamajam zvejas rīku skaitam zvejošanai Rīgas jūras līča piekrastē Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā.

ceturtdiena, 17.septembris, 2020
image
Noslēdzas oficiālā peldsezona

Trešdien, 15.septembrī, noslēdzas oficiālā peldsezona. Pludmales inventāra daudzums Jūrmalas pludmalē pakāpeniski tiks samazināts no 1.oktobra.  Jūrmalas pašvaldības policijas Glābšanas dienests turpinās darbu trīs glābšanas stacijās – Bulduros, Majoros un Kauguros.

trešdiena, 16.septembris, 2020
image
Bulduros atklāj viedā dārza otro kārtu

Bulduru Dārzkopības vidusskola kopā ar labākajiem nozares speciālistiem un zinātniekiem aktīvi strādā pie digitālā dārza izveides, kas ir unikāls projekts ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas mērogā. Šobrīd ir noslēgusies projekta otrā kārta.

pirmdiena, 14.septembris, 2020
image
Pasargā sevi no koronavīrusa Covid-19!

Aicinām ikvienu jūrmalnieku būt atbildīgam – mazāk uzturēties sabiedriskās vietās un ievērot piesardzības pasākumus, lai ierobežotu koronavīrusa Covid-19 izplatību!

pirmdiena, 14.septembris, 2020
image
Ūdens padeves pārtraukumi

SIA "Jūrmalas ūdens" informē par ūdens padeves pārtraukumiem piektdien, 11.septembrī. 

ceturtdiena, 10.septembris, 2020
image
Joga ģimenēm ar bērniem

Ģimenes ar bērniem tiek aicinātas uz jogas nodarbībām. Tās notiek Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrā Zemgales ielā 4 ceturtdienās plkst.17.30–19.00. Nodarbības ir bez maksas.

ceturtdiena, 10.septembris, 2020
Ielādēt vairāk