image
Izmantojiet finansiālo atbalstu daudzdzīvokļu māju siltināšanai!

Jūrmalnieki sākuši aktīvāk darboties, lai piesaistītu valsts atbalsta programmā pieejamo finansējumu daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanai jeb siltināšanai.

ceturtdiena, 21.marts, 2019
image
Jūrmalas tūrisma informācijas centrs uz laiku atradīsies Jūrmalas pilsētas muzejā

Tūrisma informācijas centrā, sākot ar 18. martu tiek veikts remonts. Informācijas centra pagaidu atrašanās vieta ir Jūrmalas pilsētas muzejā, Tirgoņu ielā 29.

otrdiena, 19.marts, 2019
image
Atgādinām: pilsētas pludmalēs aizliegts atrasties ar suņiem

Dabas aizsardzības pārvalde pēdējo dienu laikā saņem arvien vairāk aculiecinieku zvanu par piejūrā cilvēku nepieskatītiem suņiem, kas mēģina kaitēt roņu mazuļiem – tos biedējot ar riešanu vai pat ievainojot. Atgādinām, ka Jūrmalas pilsētas pludmalēs un peldvietās ir aizliegts ievest suņus vai atrasties ar suņiem vai citiem mājdzīvniekiem.

pirmdiena, 18.marts, 2019
image
Dabas liegumā “Lielupes grīvas pļavas” atjaunos ganīšanu

Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar Latvijas Dabas fondu plāno šogad atjaunot ganīšanu dabas liegumā “Lielupes grīvas pļavas” Plūdu-Turaidas ielu rajonā Majoros un teritorijā pie dzelzceļa Priedainē.

trešdiena, 13.marts, 2019
image
Būtiski satiksmes ierobežojumi Dubultos-Majoros!

Uzsākta siltumtrašu rekonstrukcija, kuras laikā Z.Meierovica prospektā un Pilsoņu ielā uz darbu veikšanas laiku ierobežota autotransporta kustība. 

pirmdiena, 18.marts, 2019
image
Jūrmalniekus aicina uz NVO semināru

20. martā plkst.17.00 Kauguru kultūras namā Raiņa ielā 110 notiks seminārs NVO pārstāvjiem un pilsētas aktīviem iedzīvotājiem par baltā galdauta svētku organizēšanu savā sētā.

otrdiena, 12.marts, 2019
image
Kauguru pludmalē sāk krasta kāpu stiprināšanu

Jūrmalas pilsētas pašvaldība šogad turpina veikt vides aizsardzības pasākumus kāpu zonas stiprināšanai. Darbi tiek veikti kopš 2015.gada, lai mazinātu krasta eroziju un veicinātu pludmales zonas saglabāšanu.

pirmdiena, 11.marts, 2019
image
Ierobežota satiksme Daubultos uz ūdensvada pārbūves laiku

Līdz 14. aprīlim SIA „Jūrmalas ūdens” veiks ūdensvada pārbūvi Dubultu prospektā posmā no Slokas ielas līdz Kļavu ielai. Līdz ar to šajā laika posmā tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi un organizācijas izmaiņas.

ceturtdiena, 7.marts, 2019
image
Simt mīļākās dziesmas

Turpinot pasākumu ciklu senioriem un ģimenēm, aicinām ikvienu jūrmalnieku iesūtīt savu, savu vecāku un vecvecāku mīļāko dziesmu nosaukumus.

otrdiena, 5.marts, 2019
image
No 7. marta Dubultu prospekta apkaimē mainīta satiksmes organizācija

Lai uzlabotu satiksmes drošību Dubultu kultūras kvartāla apkārtnē, no 7. marta Lielupes ielā, Poruka prospektā un F. Brīvzemnieka ielā tiks mainīta satiksmes organizācija.

pirmdiena, 4.marts, 2019
Ielādēt vairāk