image
Jūrmalā izveidota distanču slēpošanas trase vairāk nekā 20 km garumā

Slēpošanas cienītājiem Jūrmalas pilsētas pludmalē no Lielupes līdz Jaunķemeriem izveidota slēpošanas trase 22 kilometru garumā, kas paredzēta klasiskajai distanču slēpošanai. Dzintaru pludmalē izveidota īsāka trase slēpošanai slidsolī. Slēpošanai gan klasiskajā, gan slidsolī pieejama arī trase Dzintaru mežaparkā.

ceturtdiena, 22.februāris, 2018
image
Atsākas nūjošanas nodarbības

Svētdien, 25.februārī, atsāksies jūrmalnieku iecienītās nūjošanas nodarbības. Nūjošana ziemas periodā notiks katru svētdienu; dalība – bez maksas.

ceturtdiena, 22.februāris, 2018
image
Tūristu skaits Jūrmalā 2017.gadā pieaudzis par 22 procentiem

Saskaņā ar jaunākajiem Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) datiem tūristu skaits Jūrmalas pilsētā 2017.gadā pieaudzis par 22% salīdzinājumā ar 2016.gadu. 

trešdiena, 21.februāris, 2018
image
Aicina izmantot iespējas daudzdzīvokļu māju siltināšanai

Atjaunot daudzdzīvokļu māju, būtiski neietekmējot mājsaimniecību budžetu, – šādu iespēju piedāvā Jūrmalas pilsētas dome projektā “Accelerate SUNShINE”.

otrdiena, 20.februāris, 2018
image
Ēnu dienā iepazīst pašvaldības speciālistu darba dienu

Ēnu dienā, kas visā Latvijā notika 14. februārī, skolēni no Jūrmalas un Rīgas iepazinās ar Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieces un deputātu darba dienu. Vairākas “ēnas” bija izvēlējušās pavadīt darba dienu Jūrmalas pilsētas domes Kultūras nodaļā un Jūrmalas kultūras centrā, kā arī Jūrmalas pilsētas muzejā un muzeja filiālē “Aspazijas māja”.

ceturtdiena, 15.februāris, 2018
image
Jūrmala pirmā ievieš norēķinus par atkritumiem atbilstoši to svaram

No 1. marta Jūrmalas pilsētā tiks ieviesta jauna pieeja sadzīves atkritumu apsaimniekošanā – maksa par sadzīves atkritumiem tiks aprēķināta atbilstoši to svaram, nevis apjomam kubikmetros. Šāda pieeja bija noteikta Jūrmalas pilsētas domes izsludinātajā atkritumu apsaimniekošanas iepirkumu konkursā, kurā uzvarēja vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R”.

trešdiena, 14.februāris, 2018
image
Aicina Jūrmalas iedzīvotājus uz tikšanos par atkritumu svēršanas procesu

SIA “Clean R” aicina iedzīvotājus uz informatīvo tikšanos par atkritumu svēršanas procesu piektdien, 16. februārī, plkst. 18.30 Kauguru kultūras namā Raiņa ielā 110. 

pirmdiena, 12.februāris, 2018
image
Izmaiņas pilsētas autobusu kustības sarakstos no 12.februāra

Jūrmalas pilsētas maršrutos no 12. februāra sāk kursēt jaunie “ISUZU CITIBUS” autobusi, līdz ar to spēkā stājas arī SIA “Jūrmalas autobusu satiksme” (JAS) jaunā maršrutu numerācija un izmaiņas kustības sarakstos.

piektdiena, 9.februāris, 2018
image
Jūrmalā notiks Černobiļas atomelektrostacijas seku likvidēšanas dalībnieku sanāksme un izstāde “Jūs neaizmirsīsim!”

Godinot Latvijas iedzīvotājus, kas piedalījās Černobiļas atomelektrostacijas kodolkatastrofas seku likvidēšanā, Jūrmalā notiks sanāksme un tematiska izstāde “Jūs neaizmirsīsim!”.

ceturtdiena, 8.februāris, 2018
image
JAS prezentē jaunos un videi draudzīgos “ISUZU CITIBUS” autobusus

Trešdien, 7. februārī, Majoru stāvlaukumā SIA “Jūrmalas autobusu satiksme” svinīgā pasākumā prezentēja jaunos un  videi draudzīgos “ISUZU CITIBUS” autobusus, kas Jūrmalas pilsētas maršrutos sāks kursēt no 12. februāra.

trešdiena, 7.februāris, 2018
Ielādēt vairāk