image
Jūrmalas amatnīca aicina uz meistarklasēm

Jūrmala sāk savu ceļu uz amatu māju, rīkojot virtuālas meistarklases “Youtube” kanālā “Jūrmalas amatnīca”. Meistarklases vadīs Jūrmalas mākslinieki, amatnieki un dažādu seno un mūsdienu prasmju pratēji.

ceturtdiena, 8.aprīlis, 2021
image
Pilsētas parkus rotā pirmās pavasara puķes

Līdz ar pirmajām siltajām pavasara dienām pilsētā sākušies apzaļumošanas un labiekārtošanas darbi.

ceturtdiena, 8.aprīlis, 2021
image
Priedainē uzstāda pilsētas robežzīmi

Pie Priedaines satiksmes mezgla, pirms Lielupes tilta, tiek uzstādīta pilsētas robežzīme. Tajā attēlots uzraksts “Jūrmala” kūrortpilsētas vizuālās identitātes veidolā.

ceturtdiena, 8.aprīlis, 2021
image
Ūdens padeves pārtraukums Majoros

No 12. līdz 14.aprīlim Konkordijas ielā tiks atslēgta ūdens padeve. 

trešdiena, 7.aprīlis, 2021
image
Ūdens padeves atslēgums Viļuma un Turaidas ielas krustojumā

Īstenojot projekta "Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārta" būvniecības darbus, otrdien, 6. aprīlī, līdz plkst.18.00 Turaidas ielas posmā no Viļuma ielas līdz Jomas ielai būs atslēgta centralizētā ūdens padeve.

otrdiena, 6.aprīlis, 2021
image
Aktuālā informācija saistībā ar Covid-19

Ministru kabinets ceturtdien, 1. aprīlī, precizēja Covid-19 saslimstības ierobežošanai nepieciešamos noteikumus, kādi būs spēkā no 7. aprīļa pēc ārkārtējās situācijas beigām.  Lai mazinātu Covid-19 pandēmijas izplatību, joprojām aicinām ikvienu jūrmalnieku ievērot piesardzības pasākumus, kas aizvien vērsti uz to, lai ikviens no mums satiktu pēc iespējas mazāk citu cilvēku ārpus savas mājsaimniecības.

pirmdiena, 5.aprīlis, 2021
image
Jūrmalā vakcinēs arī pēc Lieldienām; iedzīvotājus aicina pieteikties

Vakcinācijas centrs Kauguros, Jūrmalas Sporta skolas telpās Nometņu ielā 2b, darbu turpinās arī pēc Lieldienu brīvdienām - 6. un 7. aprīlī, lai varētu nodrošināt iespēju vakcinēties tiem iedzīvotājiem, kuri saņēma uzaicinājumu, bet nevarēja ierasties vai kuriem nebija vajadzīgā ārsta nosūtījuma. 

pirmdiena, 5.aprīlis, 2021
image
Izmaiņas sabiedriskā transporta kustības sarakstos

Saistībā ar izmaiņām vilcienu kursēšanas sarakstā no 6.aprīļa mainīti Jūrmalas pilsētas sabiedriskā transporta 1., 3., 5. un 6.maršruta kustības saraksti.

ceturtdiena, 1.aprīlis, 2021
image
Satiksmes organizācijas ierobežojumi Ķemeros

Turpinot Ķemeru parka pārbūves un restaurācijas būvdarbu ietvaros veicamos lietus ūdens kanalizācijas sistēmas izbūves un montāžas darbus, E.Dārziņa ielas posmā līdz 9.aprīlim ir ieviesti satiksmes organizācijas ierobežojumi, satiksmi organizējot pa vienu braukšanas joslu.

ceturtdiena, 1.aprīlis, 2021
image
Priecīgas Lieldienas un saulainas brīvdienas!

Svētku laikā iedzīvotāji aicināti būt atbildīgiem un parūpēties par savu un citu cilvēku veselības drošību. Neapmeklēt publikas iecienītas vietas, atpūtai izvēloties pastaigas dabā un mazāk zināmās Jūrmalas apkaimēs. 4. aprīlī kopā ar ģimeni aicināti vērot tiešsaistes dievkalpojumu no Dubultu baznīcas un televīzijas kanālā “ReTV” baudīt svētku koncertu no Dzintaru koncertzāles.

ceturtdiena, 1.aprīlis, 2021
Ielādēt vairāk