Jaunumi
image
Traucēta ūdens padeve Dzintari - Lielupe

SIA "Jūrmalas ūdens" informē, ka remontdarbu dēļ šodien, 6. augustā, līdz plkst. 18.00 būs traucēta ūdens padeve un samazināts spiediens rajonā no Lielupes līdz Dzintariem.

ceturtdiena, 6.augusts, 2020
image
Projekta LUCIA ietvaros Jūrmalā norisinājās koprades seminārs

25.februārī Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar Rīgas plānošanas reģionu organizēja projekta LUCIA (“Baltijas jūras reģiona apgaismojums – pilsētu līdzdalība ilgtspējīga viedā apgaismojuma risinājumu izstrādē|”) informatīvo un koprades semināru.

trešdiena, 26.februāris, 2020
image
Izveidoti trīs jauni pastaigu maršruti pa vēsturiskām Jūrmalas vietām

Jaunie pastaigu maršruti atklāj skaistas, mazāk apmeklētas vietas Jūrmalā un piedāvā aktīvu atpūtu dabā, vienlaikus iepazīstinot ar vēsturiskiem arhitektūras paraugiem un interesantiem faktiem.

otrdiena, 21.jūlijs, 2020
image
Visās peldvietās var peldēties, izņemot Buļļuciemā

Aicinām iedzīvotājus ar paaugstinātu jutību uz dažādām alerģijām nepeldēties Buļļuciemā Lielupes ūdenstilpē, kur ūdens paraugu ņemšanas laikā, vizuāli novērtējot, ir konstatēta aļģu ziedēšana. 

pirmdiena, 3.augusts, 2020
image
Atslēgs ūdens padevi

SIA “Jūrmalas ūdens” informē, ka 20. un 21.jūlijā plānota ūdens padeves atslēgšana Kr. Barona ielā 10 un Viktorijas ielā.

piektdiena, 17.jūlijs, 2020
image
Jūrmalā iedzīvotāju veselībai notiek bezmaksas nodarbības pludmalē

Jūrmalas pilsētas iedzīvotājiem notiek bezmaksas nodarbības veselības uzlabošanai kūrortpilsētas pludmalēs jūras krastā. Arī šovasar profesionālu treneru vadībā ir iespēja piedalīties jogas, ciguna, ielu vingrošanas un nūjošanas nodarbībās brīvā dabā, kā arī piedāvā aktivitātes pludmalē cilvēkiem, kas pārvietojas riteņkrēslā.

trešdiena, 15.jūlijs, 2020
image
Ūdens padeves pārtraukumi

SIA "Jūrmalas ūdens" informē, ka 15.jūlijā būs ūdens padeves pārtraukumi Mūzikas un Viktorijas ielā.

trešdiena, 15.jūlijs, 2020
image
Jūrmalas slimnīcā piedzimis šogad tūkstošais bērniņš

6. jūlijā Jūrmalas slimnīcā piedzimis šogad tūkstošais bērniņš – jūrmalnieku Nataļjas un Pāvela Berežinsku ģimenē dzimis dēliņš Ivans.

ceturtdiena, 9.jūlijs, 2020
image
Ķemeru Nacionālajā parkā uziet līdz šim lielāko zināmo sikspārņu koloniju Latvijā

Ķemeru Nacionālajā parkā pagājušajā nedēļā, veicot sikspārņu monitoringu un izpēti, pētnieki uzgājuši līdz šim lielāko zināmo sikspārņu koloniju Latvijā – no kādas nelielas koka ēkas izlidojuši vairāk nekā 1000 šo neparasto nakts lidoņu.

otrdiena, 7.jūlijs, 2020
image
Visās peldvietās var peldēties, izņemot Lielupē pie Slokas

Saskaņā ar peldūdens kvalitātes monitoringa datiem oficiālajās peldvietās ūdens kvalitāte atbilst higiēnas prasībām un tajās ir atļauts peldēties, arī  iedzīvotāju apmeklētajās peldvietās Slokas karjerā, Buļļupē un Lielupē peldēties ir droši ir, savukārt Raiņa ielas galā Slokā joprojām neiesaka peldēties.

ceturtdiena, 9.jūlijs, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE