Jaunumi
image
Piedalies Latvijas Veselības nedēļā!

Veselības nedēļa  ir lieliska iespēja mudināt jūrmalniekus un visus Latvijas iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, jo, kā zināms, regulāras fiziskas aktivitātes ir lētākais un efektīvākais veids kā novērst dažādas saslimšanas un uzturēt sevi labā fiziskā formā.

otrdiena, 21.maijs, 2019
image
Piedāvā bezmaksas nodarbības baseinā personām ar redzes un dzirdes invaliditāti

Jūrmalas pilsētas Labklājības pārvalde aicina Jūrmalā deklarētos iedzīvotājus ar redzes vai dzirdes invaliditāti pieteikties bezmaksas fizisku aktivitāšu nodarbībām baseinā sertificēta nodarbību vadītāja, surdotulka vai asistenta vadībā. 

pirmdiena, 20.maijs, 2019
image
Valsts svētkos jūrmalniekiem piešķirti valsts augstākie apbalvojumi

Valsts prezidents Raimonds Vējonis 2019. gada 3. maijā svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza augstākos Latvijas valsts apbalvojumus – Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni un Atzinības krustu.

ceturtdiena, 16.maijs, 2019
image
Arī šogad pilsētā plīvo astoņi Zilie karogi

15. maijā Jūrmalā pacelti astoņi Zilie karogi septiņās peldvietās jūras krastā – Kauguros, Jaunķemeros, Mellužos, Dubultos, Majoros, Dzintaros, Bulduros – un jau trešo gadu Jūrmalas jahtu ostā. Jūrmalā joprojām ir vairāk Zilo karogu nekā Lietuvā un Igaunijā kopā.

trešdiena, 15.maijs, 2019
image
Uz remonta laiku slēgs dzelzceļa pārbrauktuvi

VAS "Latvijas dzelzceļš" informē, ka 24., 28. un 30. maijā tiks slēgta dzelzceļa pārbrauktuve Valtera prospektā.

pirmdiena, 13.maijs, 2019
image
Būtiskas izmaiņas vilcienu satiksmē Tukuma virzienā

AS “Pasažieru vilciens” vērš uzmanību, ka 8. un 31. maijā daļai Tukuma virziena vilcienu Dubultu stacijā paredzēta pasažieru pārsēšanas citā vilcienā. 

otrdiena, 7.maijs, 2019
image
Bezmaksas nodarbības SIVA Atvērto durvju dienās

8.–10.maijā Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (Dubultu prospektā 71) norisināsies Atvērto durvju dienas, kuru laikā piedāvās bezmaksas veselību veicinošas lekcijas un nodarbības ikvienam interesentam.

otrdiena, 7.maijs, 2019
image
Aicina piedalīties sanāksmē par zvejniecības kultūras mantojumu piekrastē

13.maijā Rīgas plānošanas reģions, Cherish projekta ieviesējs, sadarbībā ar Partnerības “Sernikon” un Biedrības “Jūrkante” projektu Vidzemes zvejnieks organizē sanāksmi par zvejniecības kultūras mantojumu piekrastē.

otrdiena, 7.maijs, 2019
image
Satiksmes organizācijas izmaiņas Majoru stāvlaukumā

Sestdien, 4. maijā, Jūrmalā tiks svinēti Latvijas valsts neatkarības svētki. No ceturtdienas, 2. maija, plkst. 20.00 līdz sestdienai, 4. maija, plkst. 23.59 būs slēgts Majoru stāvlaukums.

ceturtdiena, 2.maijs, 2019
image
Papildu satiksmes ierobežojumi Z.Meierovica prospektā

SIA “Jūrmalas ūdens” informē, ka pirmdien un otrdien, 6. un 7.maijā, kanalizācijas sistēmas remontdarbu dēļ tiks ierobežota satiksmes kustība Zigfrīda Meierovica prospektā posmos pie Pūpolu un Emelīnas ielu krustojumiem.

otrdiena, 30.aprīlis, 2019
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
maijs 2019
PILSĒTAS KARTE