image
Aicina pieteikties bezmaksas latviešu valodas kursiem

Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvaldes Sabiedrības integrācijas nodaļa aicina Jūrmalas pilsētas iedzīvotājus uzlabot savas valsts valodas zināšanas, piesakoties latviešu valodas kursiem.

otrdiena, 13.marts, 2018
image
Ķemeru Nacionālajā parkā šķetinās pūču mistēriju

Atzīmējot ANO Pasaules savvaļas sugu dienu, Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centrs “Meža māja” svētdien, 11. martā, aicina uz pasākumu Ķemeru Nacionālajā parkā “Noslēpumainā pūču pasaule”. 

trešdiena, 7.marts, 2018
image
Iedzīvotājus aicina pieteikties bezmaksas konsultācijām Advokatūras dienās

No 12. līdz 16. martam Advokatūras dienās iedzīvotāji var saņemt advokātu bezmaksas juridiskās konsultācijas visā Latvijā. Šogad Advokatūras dienas veltītas cietušo tiesībām.

otrdiena, 6.marts, 2018
image
Jūrmalas pilsētas autobusu maršrutus var plānot Google Maps

SIA “Jūrmalas autobusu satiksme” (JAS) saviem pasažieriem piedāvā iespēju saplānot autobusu maršrutu tīmekļa karšu servisā  Google Maps. 

pirmdiena, 5.marts, 2018
image
Konferencē “Atbalsti šodien – ieguldi rīt!” informēs par darba iespējām personām ar garīgām veselības problēmām

Otrdien, 6. martā, Sociālās integrācijas valsts aģentūra sadarbībā ar Somijas Garīgās veselības asociāciju aicina piedalīties konferencē "Atbalsti šodien – ieguldi rīt!".

pirmdiena, 5.marts, 2018
image
Par sadzīves atkritumu izvešanu maksāsim pēc svara

No 1. marta maksa par atkritumu izvešanu Jūrmalā tiks aprēķināta pēc svara, nevis apjoma kā līdz šim. Jūrmala ir Latvijā pirmā pilsēta, kas pāriet uz šādu sistēmu; tā jau ilgstoši darbojas Skandināvijas valstīs.

ceturtdiena, 1.marts, 2018
image
Piedalieties veselības veicināšanas nodarbībās!

Ar Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējumu turpinās slimību profilakses un veselību veicinošas aktivitātes; Jūrmalas iedzīvotājiem tās pieejamas bez maksas.

trešdiena, 28.februāris, 2018
image
Veselības diena Jūrmalas slimnīcā

Sestdien, 3.martā, no plkst.12 līdz 17 Jūrmalas slimnīcā notiks Veselības dienas bezmaksas aktivitātes – lekcijas un ciguna nodarbības.

otrdiena, 27.februāris, 2018
image
5. un 6. autobusu maršrutos – izmaiņas darba dienu vakara reisos

Pēc Priedaines un Ķemeru iedzīvotāju ierosinājumiem SIA “Jūrmalas autobusu satiksme” ir veikusi nelielas izmaiņas 5. un 6.maršrutu autobusu kustības sarakstu vakara reisos (darba dienās), kas stājās spēkā 26.februārī.

piektdiena, 23.februāris, 2018
image
Jūrmalā izveidota distanču slēpošanas trase vairāk nekā 20 km garumā

Slēpošanas cienītājiem Jūrmalas pilsētas pludmalē no Lielupes līdz Jaunķemeriem izveidota slēpošanas trase 22 kilometru garumā, kas paredzēta klasiskajai distanču slēpošanai. Dzintaru pludmalē izveidota īsāka trase slēpošanai slidsolī. Slēpošanai gan klasiskajā, gan slidsolī pieejama arī trase Dzintaru mežaparkā.

ceturtdiena, 22.februāris, 2018
Ielādēt vairāk