image
Pieejams pašvaldības transports senioriem 70+ uz vakcinācijas punktiem Jūrmalā

Jūrmalas pašvaldība tiem senioriem, kuri saviem spēkiem vai ar ģimenes atbalstu nespēj nokļūt norādītajā vakcinācijas punktā, piedāvā bezmaksas transporta pakalpojumu. Lai pieteiktu transportu, aicinām sazināties pašvaldības iestādes “Jūrmalas veselības veicināšanas un sociālo pakalpojumu centrs” Speciālā transporta nodaļas dispečeru pa tālruni 67760399, 28387564.

ceturtdiena, 4.marts, 2021
image
Satiksmes ierobežojumi Ķemeros

Saistībā ar lietus ūdens kanalizācijas sistēmas izbūvi Ķemeru parkā E.Dārziņa ielas posmā no 8. līdz 26.martam tiks ieviesti satiksmes organizācijas ierobežojumi.

ceturtdiena, 4.marts, 2021
image
Jūrmalas teritorijā aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus

Ņemot vērā ledus kušanu un meteoroloģiskās prognozes, ar 5. martu Jūrmalas pašvaldība noteikusi paaugstinātas bīstamības stāvokli un aizliegumu atrasties uz ūdenstilpju ledus Jūrmalas administratīvajā teritorijā, tostarp Rīgas jūras līcī.

trešdiena, 3.marts, 2021
image
Aicina pieteikties ilgtermiņa caurlaidēm iebraukšanai Jūrmalā

No 1.aprīļa atsāksies periods, kad iebraukšanai Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā nepieciešama caurlaide. Jūrmalas pilsētas dome aicina transportlīdzekļu vadītājus, kuri plāno noformēt vai iegādāties ilgtermiņa caurlaides, neatlikt to uz pēdējo brīdi. 

pirmdiena, 1.marts, 2021
image
Ūdens padeves pārtraukums O.Kalpaka prospekta un Vikingu ielu krustojumā

Īstenojot projekta "Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārta" būvniecības darbus, ceturtdien, 4.martā, no plkst.9.00 līdz plkst.18.00, tiks atslēgta centralizētā ūdens padeve Oskara Kalpaka prospekta un Vikingu ielu krustojumā.

pirmdiena, 1.marts, 2021
image
Sakaru traucējumu dēl nav iespējams sazināties ar SIA "Jūrmalas ūdens"

Informējam, ka "TET" tehnisko problēmu dēļ šobrīd nav iespējams sazināties ar SIA "Jūrmalas ūdens" speciālistiem ne e-pastā, ne ar stacionāro (parasto) telefonu starpniecību.

ceturtdiena, 25.februāris, 2021
image
LIAA biznesa inkubatoros gaida jaunos uzņēmējus

Uzņēmumi, kuri izstrādājuši konkurentspējīgus produktus vai pakalpojumus un vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību, aicināti pieteikties uzņemšanai Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jūrmalas biznesa inkubatorā. Pieteikumus pirmsinkubācijas (PINK) un inkubācijas (INK) programmās varēs iesniegt no 1. līdz 22. martam.

otrdiena, 23.februāris, 2021
image
Covid-19 analīzes var nodot arī Kauguros

24. februārī Nometņu ielā 2b Kauguros darbu sācis SIA “Centrālā laboratorija” Covid-19 analīžu nodošanas punkts. Šis ir otrais testēšanas punkts Jūrmalā, kur iedzīvotāji var nodot analīzes Covid-19 infekcijas noteikšanai.

pirmdiena, 22.februāris, 2021
image
Dabas aizsardzības pārvaldes inspektori apseko Ķemeru Nacionālā parka ūdenstilpnes

Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālās administrācijas valsts vides inspektori ceturtdien, 11.februārī, devās apsekot Ķemeru Nacionālā parka ūdenstilpes, lai kontrolētu makšķerēšanas noteikumu ievērošanu un informētu iedzīvotājus par viņu pienākumiem saistībā ar dabu un tās aizsardzību.

piektdiena, 12.februāris, 2021
image
Stājušies spēkā Ragakāpas dabas parka aizsardzības un izmantošanas noteikumi

2021. gada 2. februārī stājušies spēkā Ministru kabineta noteikumi ”Dabas parka ”Ragakāpa” individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi”. Tie izstrādāti, lai zinātniski pamatoti noteiktu aizsargājamās dabas teritorijas atļauto izmantošanu, tādējādi saglabājot teritorijai tās raksturīgo ainavu un esošās dabas vērtības.

piektdiena, 12.februāris, 2021
Ielādēt vairāk