image
No 12.maija izmaiņas sabiedriskā transporta 2.maršruta “Kauguri-Kūdra” kustības laikos

Saistībā ar Ministru kabineta noteikto 50% ietilpības ierobežojumu sabiedriskajā transportā, uz pagaidu laiku no 12.maija būs izmaiņas 2.maršruta “Kauguri-Kūdra” darba dienu un brīvdienu laikos:

pirmdiena, 10.maijs, 2021
image
SIA “Jūrmalas ūdens” informē

Šobrīd noslēgumam tuvojas SIA „Jūrmalas ūdens” projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība IV kārta” kārtējā posma būvdarbi. Līdz ar šīs kārtas būvdarbu pabeigšanu gandrīz visiem Jūrmalas iedzīvotājiem būs iespēja izmantot centralizētā ūdensvada un kanalizācijas pakalpojumus.

pirmdiena, 10.maijs, 2021
image
Iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursa ietvaros tiks atjaunots bērnu laukums Buļļuciemā

Jūrmalas pilsētas iniciatīvas projektu konkursa ietvaros kategorijā “publiski pieejamu teritoriju labiekārtošana, tai skaitā atpūtas infrastruktūras atjaunošana vai izveide” tika apstiprināts biedrības “Bulduru, Buļļuciema un Lielupes attīstības biedrība” projekts “Buļļuciema bērniem drošs un videi draudzīgs rotaļu laukums Ragakāpā”.

sestdiena, 8.maijs, 2021
image
Aicina Jūrmalas iedzīvotājus nodot nevajadzīgo elektrotehniku

AS “Latvijas Zaļais punkts” un vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra” kampaņas “Viegla šķirošanās” laikā aicina Jūrmalas iedzīvotājus piedalīties nolietotās un vairs nevajadzīgās elektrotehnikas šķirošanas akcijā, kas no šī gada 1. līdz 31.maijam notiks atkritumu šķirošanas laukumā Jūrmalā, Ventspils šoseja 61. Visi, kuri akcijas laikā uz laukumu nogādās savu nokalpojušo tehniku, piedalīsies izlozē par noderīgām balvām.

piektdiena, 30.aprīlis, 2021
image
Trīs idejas maija brīvdienām Jūrmalā: kaķu meklēšanas ekspedīcija, orientēšanās spēle un putnu atpazīšana

Maija brīvdienas ir īstais laiks, lai dotos dabā un pavadītu tās aizraujošos piedzīvojumos – atrastu 11 kaķus, iepazītu pilsētu orientēšanās spēlē un atpazītu putnu dziesmas.

piektdiena, 30.aprīlis, 2021
image
Līdz 3. maijam prioritāro grupu iedzīvotājiem nodrošināta iespēja tikt pie vakcīnas

Prioritāro grupu iedzīvotāji aicināti nekavējoties izvēlēties vakcinācijas vietu un laiku vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989.

trešdiena, 28.aprīlis, 2021
image
Svētku noskaņas foto ekspozīcijā “Tev mūžam dzīvot, Latvija!”

Līdz 4. maijam Jomas ielā apskatāma Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīta fotogrāfiju ekspozīcija “Tev mūžam dzīvot, Latvija!”, kas vēsta par nozīmīgiem vēstures un valsts svētku notikumiem Jūrmalā.

pirmdiena, 26.aprīlis, 2021
image
Jūrmalnieki piedalās Lielajā talkā

Sestdien, 24. aprīlī, Latvijā norisinājās Lielā talka, kurā iesaistījās arī jūrmalnieki, sakopjot un labiekārtojot savas dzīvesvietas apkārtni un pilsētas teritoriju. Pilsētā bija pieteiktas vairāk nekā 30 uzkopšanas talkas publiskās teritorijās.

pirmdiena, 26.aprīlis, 2021
image
Vakcinācijas centros nodrošinās prioritāro grupu potēšanu ar "Pfizer"/"BioNTech" vakcīnām

Jūrmalā, lai pieteiktos vakcinācijai, vairs brīvu vietu nav.

piektdiena, 23.aprīlis, 2021
image
Jūrmalā stāda Holandes liepas

Šodien, 22. aprīlī, papildinot pilsētas apstādījumus, Tallinas ielā Kauguros stāda liepas. Kopumā tiks iestādīti 27 Holandes liepu dižstādi, kas audzēti desmit, divpadsmit gadu.

ceturtdiena, 22.aprīlis, 2021
Ielādēt vairāk