image
Pilsētas ūdensvads un kanalizācija – no Priedaines līdz Ķemeriem

SIA “Jūrmalas ūdens” septembrī noslēdza trīs līgumus par ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīklu izbūvi no Priedaines līdz Ķemeriem. Darbus plānots sākt oktobrī.

pirmdiena, 12.oktobris, 2020
image
Jūrmalā no nākamā gada palielinās pirmsskolas pedagogu algas

Jūrmalas pilsētas pašvaldība no nākamā gada janvāra palielinās atalgojumu pirmsskolas pedagogiem un pedagogu palīgiem. Ieceri pašvaldība iekļaus 2021.gada budžetā.

piektdiena, 9.oktobris, 2020
image
Kā saņemt Jūrmalas iedzīvotāja karti COVID-19 laikā?

Laikā, kad Jūrmalas apmeklētāju apkalpošanas centri ir slēgti, Jūrmalas iedzīvotāja karti var saņemt attālināti, uz Jūrmalas pilsētas domes elektroniskā pasta adresi pasts@jurmala.lv nosūtot aizpildītu un parakstītu pieteikumu .

piektdiena, 9.oktobris, 2020
image
Darbu uzsāk atjaunotais sporta skolas peldbaseins

Pabeigta Jūrmalas Sporta skolas peldbaseina ēkas Rūpniecības ielā 13 pārbūve; no oktobra sākuma peldbaseins pieejams Jūrmalas Sporta skolas audzēkņiem, kā arī citām izglītības iestādēm un no nākamā gada – arī pārējiem jūrmalniekiem.

ceturtdiena, 8.oktobris, 2020
image
Jūrmalas pilsētas pašvaldībā iedzīvotājus apkalpo pēc iepriekšēja pieraksta un attālināti

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka epidemioloģiskās drošības nolūkā Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai apmeklētāju apkalpošana no ceturtdienas, 8. oktobra, notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta vai attālināti, sniedzot konsultācijas telefoniski vai ar e-pasta starpniecību.

ceturtdiena, 8.oktobris, 2020
image
Esiet aktīvi, iesaistieties pilsētas attīstības programmas izstrādē!

Jūrmalas pilsētas dome ir uzsākusi Jūrmalas pilsētas attīstības programmas 2023.–2029. gadam izstrādi un aicina iedzīvotājus un uzņēmējus iesaistīties izstrādes procesā.

ceturtdiena, 8.oktobris, 2020
image
Dibinās Jūrmalas Futbola skolu

Lai veicinātu bērnu un jauniešu futbola attīstību, Jūrmalas pilsētas dome dibinās jaunu profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādi – Jūrmalas Futbola skolu, – tā 24.septembrī lēma Jūrmalas pilsētas dome. Plānots, ka jaunā Jūrmalas Futbola skola no 2021. gada 4. janvāra sāks īstenot profesionālās ievirzes programmas.

otrdiena, 6.oktobris, 2020
image
Pabeigta Ķemeru ūdenstorņa pārbūve; atjaunoto Ķemeru parku atklās pavasarī

Līdz pavasarim ūdenstornī tiks iekārtota pastāvīgā ekspozīcija par Ķemeru kūrorta vēsturi. Durvis apmeklētājiem ūdenstornis un 20 hektāru plašais atjaunotais Ķemeru kultūrvēsturiskais parks vērs nākamā gada pavasarī.

ceturtdiena, 1.oktobris, 2020
image
Turpinās ielu remonti pilsētā (atjaunota informācija)

Šobrīd Jūrmalā aktīvi turpinās ielu remontdarbi. Oktobrī tiks pabeigti būvdarbi daudzdzīvokļu namu iekškvartālos Kauguros, ielu seguma atjaunošanas darbi turpināsies arī  2021. gadā.

pirmdiena, 5.oktobris, 2020
image
Jūrmala uzņem Japānas vēstniecības pārstāvjus

17. septembrī Jūrmalu apmeklēja Japānas vēstniecības Latvijā padomnieks Tošijuki Suzuki, kultūras jautājumu speciālists Hidetoši Saito un Japānas vēstniecības Latvijā Studiju informācijas nodaļas pārstāve Zaiga Stankeviča-Mača.

pirmdiena, 28.septembris, 2020
Ielādēt vairāk