Jūrmalas pilsētas dome piedalīsies darījumu tūrisma izstādē „The Meetings Show 2019”, kas 26.–27.jūnijā norisināsies Londonā.

"The Meetings Show” ir viena no vadošajām darījuma tūrisma izstādēm Eiropā, kas 2018. gadā pulcēja vairāk nekā 4500 nozares profesionāļus un korporatīvos klientus no visas pasaules. Izstādes laikā notiks prezentācijas, tikšanās ar tūrisma kompānijām, korporatīvajiem klientiem, žurnālistiem un citiem interesentiem, lai veicinātu biznesa tūristu piesaisti Jūrmalas kūrortpilsētai.

 

Jūrmalai darījumu tūrisms ir nozīmīgs tūrisma sektors, lai pagarinātu sezonu un mazinātu piejūras kūrortpilsētas sezonalitātes problēmu. Kūrortpilsēta reklamēs dažādus pilsētas objektus, kas ir piemēroti pasākumu rīkošanai – Dzintaru koncertzāli, muzejus,  kūrortviesnīcas ar lielām konferenču, semināru zālēm, kā arī komandu veidošanas un kolektīva saliedēšanas aktivitātes.

 

Darījuma tūrisma izstādē  “The Meetings Show” Jūrmalas pilsētas dome piedalās projekta “Latvijas starptautiskās konkurētspējas veicināšana uzņēmējdarbībā” ietvaros, pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes un v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēgto vienošanos Nr. SKV-L-2017/335.