Aicina pieteikties ielu tirdzniecības vietu nomas tiesību izsolei
Publicēts: pirmdiena, 25.februāris, 2019
Kategorija: Pašvaldība

Izsludinātas ielu tirdzniecības vietu nomas tiesību izsoles. Tirdzniecības vietas tiks izsolītas pirmo reizi; līdzīgi kā pludmales nogabali.

21. februārī Jūrmalas pilsētas dome pieņēma lēmumu par nomas tiesību rakstisku izsoli ielu tirdzniecības vietām. Turpmāk, lai veiktu ielu tirdzniecību ar saldējumu, bezalkoholiskajiem dzērieniem, svaigi spiestām augļu un dārzeņu sulām, ogām, riekstiem, augļiem, dārzeņiem, ziediem, popkornu un cukurvati, uz Jomas ielas, Dzintaru mežaparkā, Vienības prospektā pie izejas uz jūru un 5. līnijā pie bērnu laukuma, interesentiem būs jāpiedalās rakstiskā nomas tiesību izsolē.

 

Izsoles noteikumi paredz tirdzniecības vietu nomas tiesības izsolīt uz trīs gadiem, tādējādi mazinot administratīvo slogu gan uzņēmējiem, gan pašvaldībai. Komersantiem tas dos iespēju plānot savu saimniecisko darbību un organizēt ielu tirdzniecību arī ziemas periodā, pielāgojot preču sortimentu laika apstākļiem.

 

Tiks izsolītas 18 tirdzniecības vietas:

  • Jomas ielā (11 vietas),
  • Dzintaru mežaparkā (5 vietas),
  • Vienības prospektā pie izejas uz jūru (1 vieta),
  • 5. līnijā pie bērnu laukuma (1 vieta).

 

Ar izsoles noteikumiem var iepazīties šeit; turpat pieejamas arī tirdzniecības vietu kartes.

 

Sīkāku informāciju par izsolēm, noteikumiem, kā arī konsultāciju par izsoles norisi un iesniedzamajiem dokumentiem var saņemt Attīstības pārvaldē pie Tūrisma un uzņēmējdarbības attīstības nodaļas vecākās ekspertes Aijas Dortānes-Krasņikovas, tālr. 67511489, e-pasta adrese: aija.dortane@jurmala.lv

 

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2019
PILSĒTAS KARTE