Jaunajiem uzņēmējiem pieejama finansējuma programma
Publicēts: trešdiena, 6.septembris, 2017
Kategorija: Pašvaldība

Sākusies jauno uzņēmēju projektu pieņemšana grantu jeb mērķfinansējuma programmā (ie)dvesma, kuru īsteno Jūrmalas pilsētas pašvaldībai kopā ar Mārupes un Olaines novada pašvaldībām un SEB banku.

image

Programmas mērķis ir atbalstīt Jūrmalas, Mārupes un Olaines pašvaldību teritorijā strādājošos jaunuzņēmumus un vēl neīstenotas biznesa idejas. 

 

Projektu pieteikumus var iesniegt līdz 2. oktobrim. Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā ir gan uzņēmējdarbības profesionāļi, gan pašvaldību pārstāvji. Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana notiks novembra sākumā.

 

Pieteikumu mērķfinansējuma saņemšanai var iesniegt Jūrmalas pilsētā reģistrētie uzņēmumi, kuri dibināti pirms ne vairāk kā diviem gadiem, kā arī Jūrmalas iedzīvotāji, kuri vēlas īstenot jaunas biznesa idejas.

 

Mērķfinansējuma maksimālais apmērs noteikts 10 tūkstošu eiro apjomā, kopējais gada laikā programmā pieejamo līdzekļu apmērs ir 40 tūkstoši eiro. Šo finansējumu vienādās daļās nodrošina visi četri programmas partneri.

 

Saņemtie pieteikumi tiks skatītib trīs kārtās, izvērtējot gan to atbilstību programmas kritērijiem, gan biznesa plānu un idejas potenciālu, kā arī dalībnieku prezentācijas un atbildes uz žūrijas jautājumiem.

 

Plašāka informācija par finansējuma programmu un tās nosacījumiem pieejama vietnē www.seb.lv/iedvesma.

IESAKĀM APMEKLĒT
jūnijs 2018
PILSĒTAS KARTE