image
Ēnu dienā skolēni iepazīst Jūrmalas pašvaldības speciālistu darba ikdienu

Visā Latvijā 12. februārī notika ikgadējā Ēnu diena – karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem, kas organizēts ar mērķi – sniegt ieskatu nākotnes profesijas izvēlē.

trešdiena, 12.februāris, 2020
image
Sākusies pieteikšanās uz amatnieku tirdzniecības vietām

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka no 12.februāra līdz 1.martam tiek pieņemti iesniegumi atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai ar pašu izgatavotiem mākslas un amatniecības priekšmetiem un rūpnieciski ražotiem suvenīriem ar Jūrmalas vai Latvijas tematiku.

trešdiena, 12.februāris, 2020
image
Jūrmalnieki arī šogad saņems nodokļa atvieglojumus

Februāra otrajā pusē jūrmalnieki savās pastkastītēs vai arī e-pastā saņems maksāšanas paziņojumu par nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) 2020. gadam.

otrdiena, 11.februāris, 2020
Jūrmala piedalās lielākajā Baltijas specializētajā darījumu tūrisma pasākumā „CONVENE 2020”

No 12. līdz 13. februārim Jūrmalas pilsētas dome pirmo reizi piedalīsies starptautiskā specializētajā darījumu tūrisma darbseminārā un kontaktbiržā Lietuvā “CONVENE 2020”.

piektdiena, 7.februāris, 2020
image
Vidusskolēni aicināti “ēnot” Jūrmalas pilsētas domes deputātus un speciālistus

Ikgadējā Ēnu diena – karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem – šogad visā Latvijā notiks 12. februārī. Vēl tikai 7. februārī ir iespēja pieteikties “ēnot” deputātus un speciālistus Jūrmalas pilsētas domē.

otrdiena, 4.februāris, 2020
image
Ķemeros atjauno kultūrvēsturisko parku un ūdenstorni, labiekārto apkārtējo teritoriju

Jūrmalas pilsētas pašvaldība sākusi kultūrvēsturiskā Ķemeru parka pārbūvi un atjaunošanu, tiek pārbūvēts un atjaunots ūdenstornis, labiekārtota apkārtējā teritorija. 

piektdiena, 31.janvāris, 2020
Dzīvokļu nodaļas paziņojums

Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļa aicina ierasties Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļā Dubultu prospektā 1, Jūrmalā, norēķinu jautājumu risināšanai personas, kuras norādītajos laika periodos dzīvoja Jūrmalas pilsētas pašvaldībai piederošajās dzīvojamajās telpās:

ceturtdiena, 30.janvāris, 2020
image
Piešķirs līdzfinansējumu kultūras pieminekļu atjaunošanai arī Jomas ielā

Jūrmalas pašvaldība izsludinājusi konkursu līdzfinansējuma saņemšanai publiski pieejamu kultūras pieminekļu atjaunošanai, kuri atrodas Jomas ielā. 

trešdiena, 29.janvāris, 2020
image
Labākās idejas atpūtai Jūrmalā piedāvās izstāde “Balttour 2020”

Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs un pilsētas uzņēmēji piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū “Balttour 2020”, kas no 31. janvāra līdz 2. februārim norisināsies izstāžu centrā “Ķīpsala” Rīgā.

pirmdiena, 27.janvāris, 2020
image
Publikācija par sadarbības līguma slēgšanu

Par nodevas par iebraukšanu ar transportlīdzekli Jūrmalas pilsētas īpašā režīma zonā vienai dienai bez iebraukšanas reižu ierobežojuma samaksas iespēju un dienas caurlaides saņemšanu nodevas maksātājiem, izmantojot tiešsaistes maksājumu pakalpojumu elektronisko norēķinu sistēmu.

piektdiena, 24.janvāris, 2020
Ielādēt vairāk