image
Jūrmala piedalās lielākajā Ziemeļvalstu tūrisma izstādē „MATKA NORDIC TRAVEL FAIR 2019”

No 17. līdz 20. janvārim Jūrmalas pilsētas dome piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē Somijā „MATKA NORDIC TRAVEL FAIR 2019”.

otrdiena, 15.janvāris, 2019
image
Ielu un ceļu atjaunošana – būtiska pašvaldības prioritāte

Pašvaldības šāgada budžetā plānots ieguldīt 7,7 miljonus eiro pilsētas ielu un ceļu infrastruktūras atjaunošanā. Jūrmalas pašvaldības pārziņā esošo ielu kopējais garums, tostarp ar asfalta, grants un šķembu segumu, kā arī ar betona bruģi un ieskaitot ielas bez seguma, ir vairāk nekā 369 kilometri. 

ceturtdiena, 10.janvāris, 2019
image
Paziņojums

Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļa aicina ierasties Jūrmalas pilsētas domes Īpašumu pārvaldes Dzīvokļu nodaļā Dubultu prospektā 1, Jūrmalā, norēķinu jautājumu risināšanai personas, kuras norādītajā laikā dzīvojušas šādās Jūrmalas pilsētas pašvaldībai piederošās dzīvojamās telpās

ceturtdiena, 10.janvāris, 2019
image
Jūrmalas pilsētā tiks veikti Lielupes radīto plūdu un krasta erozijas risku apdraudējumu novēršanas pasākumi: Dubultos Majoros un Dzintaros

Jūrmalas pilsētas pašvaldības informē par projekta “Lielupes radīto plūdu un krasta erozijas risku apdraudējumu novēršanas pasākumi Dubultos-Majoros-Dzintaros”, ieviešanu, kuru apstiprinājusi Centrālā finanšu un līgumu aģentūra.

ceturtdiena, 27.decembris, 2018
image
Biedrība „Partnerība laukiem un jūrai” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 8. kārtu

Biedrība „Partnerība laukiem un jūrai” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 8. kārtu  no 7.februāra līdz 7.augustam.

piektdiena, 21.decembris, 2018
image
Par nekustamā īpašuma nomu

Jūrmalas pilsētas muzejs organizē nomas objektu piedāvājuma atlasi nekustamā īpašuma nomai muzeja krājumu saglabāšanas funkciju izpildes nodrošināšanai.

piektdiena, 21.decembris, 2018
image
Pabalsts jaundzimušajiem būs 500 eiro

Jūrmalas pilsētas dome otrdien, 18. decembrī, pieņemot 2019. gada budžetu, atbalstīja bērna piedzimšanas pabalsta palielināšanu jūrmalniekiem 500 eiro apmērā. Tas būs lielākais šāda veida pabalsts Latvijā.

otrdiena, 18.decembris, 2018
image
Jūrmalas pašvaldība apstiprina 2019.gada budžetu

18.decembrī Jūrmalas pilsētas dome vienbalsīgi apstiprināja konsolidēto budžetu 2019.gadam. Jūrmalas nākamā gada budžeta ieņēmumi sasniegs 88,8 miljonus eiro, kas ir par 9,7% vairāk nekā 2018.gadā. 

otrdiena, 18.decembris, 2018
image
Īsumā par domes novembra sēdes lēmumiem

Jūrmalas domes 22.  novembra sēdē tika skatīti vairāk nekā 60 jautājumi: apstiprināta pašvaldības dalība projektu konkursos finansējuma piesaistei, veikti grozījumi pašvaldības budžetā, precizēti pašvaldības struktūrvienību nolikumi, skatīti jautājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, un citi.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
image
Jauna kārtība licenču saņemšanā taksometru komercpārvadājumiem

No 2019. gada 1. janvāra tiek mainīta speciālās atļaujas (licences) un licences kartītes izsniegšanas kārtība pasažieru komercpārvadājumu veikšanai ar taksometriem Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā. Turpmāk speciālās atļaujas (licences) un licences kartītes vairs netiks izsniegtas papīra formā, bet gan tikai elektroniski.

ceturtdiena, 13.decembris, 2018
Ielādēt vairāk