image
Saņems piemaksas par darbu paaugstināta riska apstākļos

Finanšu komitejas sēdē 26. janvārī tika atbalstīts jautājums par piemaksu noteikšanu Jūrmalas pašvaldības policijas inspektoriem un glābējiem par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos. 

otrdiena, 26.janvāris, 2021
image
Sāks Lielupes krasta nostiprināšanu posmā no Majoriem līdz Dzintariem

Šī gada sākumā pašvaldība ir noslēgusi būvdarbu līgumu ar SIA “Riga-rent” un būvuzradzības līgumu ar SIA “Firma L4” par Lielupes krasta nostiprināšanu posmā no Majoriem (Rīgas iela 2) līdz Dzintariem (Plūdu iela). 

pirmdiena, 25.janvāris, 2021
image
Pārbūvētas un nosiltinātas divas Jūrmalas pilsētas izglītības iestādes

2020.gada nogalē pēc pārbūves veikšanas nodotas ekspluatācijā divas Jūrmalas pilsētas izglītības iestādes– Jūrmalas Sporta skolas peldbaseinu ēka un Jūrmalas pilsētas Ķemeru pamatskolas ēka.

ceturtdiena, 14.janvāris, 2021
image
Par nekustamā īpašuma nodokļa samaksu

Februāra otrajā pusē jūrmalnieki savās pastkastītēs, e-adresē vai e-pastā, ja ir pieteikuši saņemt paziņojumus e-pastā, saņems maksāšanas paziņojumu par nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) 2021. gadam. Aicinām pieteikties NĪN maksājuma dokumenta saņemšanai e-pastā, ko visērtāk var izdarīt, iesniedzot iesniegumu portālā www.epakalpojumi.lv.

piektdiena, 15.janvāris, 2021
image
Aicina pieteikties līdzfinansējumam kultūras pieminekļu atjaunošanai

Jūrmalas pilsētas pašvaldība izsludinājusi konkursu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu atjaunošanai un saglabāšanai. Līdzfinansējumam var pieteikties līdz 2021. gada 19. martam. 

trešdiena, 6.janvāris, 2021
image
Jūrmalas pilsētas dome apstiprina 2021. gada budžetu

Otrdien, 2. decembrī, Jūrmalas pilsētas dome apstiprināja konsolidēto budžetu 2021. gadam. Plānots, ka nākamā gada budžeta ieņēmumi salīdzinājumā ar 2020. gada ieņēmumu prognozējamo izpildi pieaugs par 4,2% un sasniegs 93,65 miljonus eiro.

otrdiena, 22.decembris, 2020
image
Jūrmalā ceļu remontdarbos šogad ieguldīs 6,96 miljonus eiro

Jūrmalā katru gadu tiek ieguldīts arvien vairāk līdzekļu ielu un ietvju sakārtošanā, nodrošinot ērtāku satiksmi un drošāku pārvietošanos gājējiem, kā arī paaugstinot vides kvalitāti.

ceturtdiena, 14.janvāris, 2021
image
Pedagogi un sākumskolēni saņems sejas aizsargmaskas

Jūrmalas pilsētas izglītības iestāžu pedagogiem un 1.–4. klašu skolēniem, kuri mācīsies klātienē, pašvaldība piešķirs daudzkārt lietojamas sejas aizsargmaskas.

ceturtdiena, 7.janvāris, 2021
image
Biedrība “Partnerība laukiem un jūrai” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu

Biedrība „Partnerība laukiem un jūrai” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu EJZF rīcībās no 2021.gada 22.februāra līdz 2021.gada 22.martam.

pirmdiena, 28.decembris, 2020
image
Palielināts atalgojums Jūrmalas pirmsskolas izglītības pedagogiem un sociālajā aprūpē strādājošajiem

Pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem no 2021. gada janvāra palielinās atalgojumu virs valstī noteiktās minimālās likmes. Atalgojums palielināts arī sociālajā aprūpē strādājošajiem. Lēmums pieņemts 22. decembra Jūrmalas pilsētas domes sēdē.

otrdiena, 22.decembris, 2020
Ielādēt vairāk