Jaunumi
image
Par nolietoto svina akumulatoru pārstrādes rūpnīcu Jelgavas ielā 21, Kalnciemā, Kalnciema pagastā

Jūrmalas pašvaldība ir saņēmusi Valsts vides dienesta Zemgales reģionālās vides pārvaldes atbildes vēstuli ar SIA “EcoLead” (turpmāk – Operators vai SIA “EcoLead”) skaidrojumu par iespējamiem riskiem A kategorijas piesārņojošās darbības veikšanas laikā Jelgavas ielā 21, Kalnciemā, Kalnciema pagastā atļaujas izsniegšanas gadījumā.

piektdiena, 31.jūlijs, 2020
image
Sāks siltumtrašu rekonstrukciju

3.augustā plānots uzsākt siltumtrašu rekonstrukcijas projektu realizāciju Dubultos un Kauguros. Remontdarbu dēļ plānoti satiksmes ierobežojumi Dubultos atsevišķos Slokas ielas un Baznīcas ielas posmos, savukārt Kauguros satiksme būs apgrūtināta Tallinas, Oškalna, Nometņu, Engures, Lībiešu, Tērbatas, Rūpniecības un Mazajā Nometņu ielā.

ceturtdiena, 30.jūlijs, 2020
image
Jūrmalas pilsētas dome neatbalsta jauno kadastrālo vērtību noteikumu projektu

Jūrmalas pilsētas dome (turpmāk – Dome) atbilstoši kompetencei ir iepazinusies ar sabiedriskai apspriešanai nodoto Ministru kabineta noteikumu projektu “Noteikumi par kadastrālo vērtību bāzi 2022., 2023., 2024. un 2025.gadam” (turpmāk – noteikumu projekts), tā anotāciju un izsaka viedokli.

otrdiena, 28.jūlijs, 2020
image
Īsumā par domes 23.jūlija lēmumiem

Jūrmalas pilsētas domes 23.jūlija sēdē tika skatīti vairāk nekā 50 jautājumi: uz nākamo gadu pārcelti plānotie kultūras pasākumi, apstiprināti bibliotēkas lietošanas noteikumi, veikti grozījumi pašvaldības budžetā, pieņemti lēmumi par pašvaldības īstenotajiem Eiropas Savienības līdzfinansētiem projektiem, lēmumi saistībā ar nekustamo īpašumu, tostarp izsolēm, nomu, zemes vienību sadali un citi.

piektdiena, 24.jūlijs, 2020
image
Publiskai apspriešanai nodotas uz 2022.gadu projektētās kadastrālās vērtības

Tieslietu ministrija un Valsts zemes dienests ir izstrādājis projektētās kadastrālās vērtības, kas stāsies spēkā 2022. gada 1. janvārī. Aicinām iepazīties ar konkrētu īpašumu plānotajām kadastrālajām vertībām portālā www.kadastrs.lv, ar kadastrālo vērtību projektu un pamatojošo informāciju Valsts zemes dienesta tīmekļavietnē www.kadastralavertiba.lv un piedalīties publiskajā apspriešanā!

ceturtdiena, 23.jūlijs, 2020
image
Modernizē skolas, izglītības iestādēs rit remonti

Vasaras mēnešos skolās un bērnudārzos rit remontdarbi. Pašvaldībā turpinās sāktie vērienīgie skolu ēku un telpu modernizācijas projekti. 

trešdiena, 22.jūlijs, 2020
image
Pilsētā notiek ūdenssaimniecības tīklu izbūve

Realizējot SIA “Jūrmalas ūdens” projektu “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība, IV kārta”, vairākos pilsētas rajonos noris aktīvi būvdarbi, kuru rezultātā iedzīvotājiem tiks nodrošināti centralizētie ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas novadīšanas pakalpojumi. 

otrdiena, 21.jūlijs, 2020
image
Pabeigti skvēra atjaunošanas darbi Ķemeros

Šī gada 30.jūnijā ir pabeigti būvdarbi un ekspluatācijā ir nodots atjaunotais skvērs Tūristu ielā 2A, Ķemeros. Šis ir pirmais no četriem objektiem, kurā ir pabeigti pērnā gada jūlijā Ķemeru parka teritorijā uzsāktie būvdarbi.

otrdiena, 30.jūnijs, 2020
image
Turpinās Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārtas būvdarbi

Realizējot SIA „Jūrmalas ūdens” projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība IV kārta” būvdarbu līgumus, pilsētā aktīvi noris būvdarbi, kuru rezultātā iedzīvotājiem tiks nodrošināti centralizēti ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas novadīšanas pakalpojumi. 

ceturtdiena, 16.jūlijs, 2020
image
Ārkārtas sēdē skata jautājumus par SIA "Dzintaru koncertzāle" krēslu iepirkumu

Jūrmalas pilsētas domes 10. jūlija ārkārtas sēdē, kas sasaukta pēc deputātu pieprasījuma, tika skatīti vairāki jautājumi par SIA "Dzintaru koncertzāle" 2015.gadā veikto krēslu iepirkumu lielās zāles vajadzībām.

piektdiena, 10.jūlijs, 2020
Ielādēt vairāk
IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE