image
Jūrmalniekiem būs bezmaksas sabiedriskais transports

Jūrmalniekiem no 1.jūnija būs bezmaksas sabiedriskais transports pilsētas ietvaros – tā 15.martā lēma Jūrmalas pilsētas dome. Lai pilsētas autobusos varētu braukt bez maksas, iedzīvotājiem būs jānoformē Jūrmalas iedzīvotāja karte. Pašvaldības iecerei vēl jāsaņem Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas apstiprinājums.

ceturtdiena, 15.marts, 2018
image
Jūrmalas pilsētas dome izsludina metu konkursu Dzintaru koncertzāles lielās zāles atjaunošanai

Jūrmalas pilsētas dome izsludinājusi arhitektūras metu konkursu Dzintaru koncertzāles teritorijas un vasaras zāles atjaunošanai. Konkursa rezultātā plānots saņemt vienotu apbūves ieceri lielās zāles pārbūvei, paplašināšanai un apkārtējās teritorijas labiekārtošanai.

otrdiena, 13.marts, 2018
image
Izsludina līdzfinansēto iniciatīvas projektu konkursa otro kārtu

Jūrmalas pašvaldība aicina pieteikties pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai projektu īstenošanai veselības aprūpes pieejamības palielināšanai  un veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumu un sabiedrības integrācijas pasākumu īstenošanai.

otrdiena, 13.marts, 2018
image
Aicina jaunos komersantus pieteikties dalībai inkubācijas programmā

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators līdz 19.martam aicina jaunos komersantus pieteikties dalībai inkubācijas programmā.

trešdiena, 7.marts, 2018
image
Aicina laikus pieteikties ilgtermiņa caurlaidēm iebraukšanai Jūrmalā

No 1.aprīļa atsāksies periods, kad par iebraukšanu Jūrmalā būs jāmaksā. Jūrmalas pilsētas dome aicina neatlikt uz pēdējo brīdi ilgtermiņa caurlaides noformēšanu, un izdarīt to jau tagad. 

pirmdiena, 5.marts, 2018
image
Izstrādā Ķemeru dabas tūrisma centra ekspozīcijas projektu

Soli pa solim pašvaldība aktīvi strādā Ķemeru attīstības plāna īstenošanai. 2016. gada nogalē sākta topošā izglītojošā dabas tūrisma centra ekspozīcijas tehniskā projekta izstrāde.

piektdiena, 2.marts, 2018
image
Īsumā par februāra domes sēžu lēmumiem

Jūrmalas domes sēdēs 15. un 16. februārī kopumā tika skatīti gandrīz 70 jautājumi: apstiprināts jaunatnes politikas attīstības plāns, atbalstīta jaunu projektu uzsākšana izglītības un infrastruktūras jomā, skatīti jautājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, un citi.

piektdiena, 2.marts, 2018
image
Par iebraukšanas caurlaidēm Jūrmalas īpaša režīma zonā

Tāpat kā katru gadu, arī šogad laika periodā no 1. aprīļa līdz 30. septembrim būs spēkā speciāla kārtība transportlīdzekļu iebraukšanai īpaša režīma zonā Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā, kad tajā atļauts iebraukt tikai ar caurlaidi.

ceturtdiena, 1.marts, 2018
image
Uzņēmējus aicina pieteikties Jūrmalas pilsētas pludmales nogabalu nomas tiesību izsolei

Jūrmalas pilsētas pašvaldība aicina uzņēmējus pieteikties desmit pludmales nogabalu nomas tiesību izsolei uz pieciem gadiem. 

ceturtdiena, 1.marts, 2018
image
KP, KNAB un IUB iepirkumu organizatorus un pretendentus aicina uz semināru Jūrmalā

Konkurences padome, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs un Iepirkumu uzraudzības birojs sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi piektdien, 2.martā, plkst.10.00 aicina iepirkumu organizatorus un pretendentus piedalīties izglītojošā semināru ciklā “Par godīgu uzņēmējdarbību”.

ceturtdiena, 1.marts, 2018
Ielādēt vairāk