Dzintaru koncertzālē norisināsies ārkārtas stāvokļa dēļ pavasarī nenotikušie cikla “Brīvdienu mūzika” koncerti. Klausītāji, kuri bija iegādājušies biļetes uz cikla koncertiem “Skaistākās operu ārijas”, “Piazzolla, Lācis, Tango”, kā arī “Spāņu mūzika un dejas”, aicināti apmainīt iepriekš iegādātās biļetes un abonementus.

Atbilstīgi valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem Dzintaru koncertzāles sēdvietu izkārtojums ir mainīts, un katru koncertu klātienē varēs apmeklēt tikai 211 klausītāju, tāpēc katra nenotikušā koncerta vietā notiks divi koncerti. Biļešu un abonementu apmaiņu var veikt tikai Dzintaru koncertzāles kasē katru dienu no plkst. 10.00 līdz 17.30.

 

Apmaināmo biļešu skaits ir ierobežots – 422 vietas (iepriekš 500) un biļešu apmaiņu iespējams veikt līdz šā gada 20. septembrim. Tiem, kuriem nebūs iespējas biļetes apmainīt, nauda par iegādātajām biļetēm tiks atmaksāta.

 

Koncerts “Skaistākās operu ārijas” no 22. marta ir pārcelts uz 27. septembri plkst. 14.00 un 17.00. Koncertā operdziedātāji Marlēna Keine (soprāns) un Mihails Čuļpājevs (tenors) kopā ar pianisti Agnesi Egliņu  izpildīs skaistākās itāliešu, vācu un franču komponistu operu ārijas.

 

Koncerts “Piazzolla, Lācis, Tango” no 26. aprīļa ir pārcelts uz 25. oktobri plkst. 14.00 un 17.00. Tikšanās ar virtuozo Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra stīgu kvartetu (Sandis Šteinbergs (vijole), Raimonds Melderis (vijole), Arigo Štrāls (alts), Ainārs Paukšēns (čells), Raivo Ozols (kontrabass)) un akordeonistu Artūru Noviku. Programmā Astora Pjacollas un Kārļa Lāča skaņdarbi, kā arī tango mūzikas ritmi.

 

Koncerts “Spāņu mūzika un dejas” no 24. maija ir pārcelts uz 29. novembri plkst. 14.00 un 17.00. Dziedātāja Aija Vītoliņa, ģitārists Kaspars Vizulis, kontrabasists Reinis Ozoliņš, taustiņinstrumentālists Toms Mikāls, sitaminstrumentālists Rinalds Maksimovs un dejotāji Ieva Kemlere un Ģirts Bisenieks koncertā aicinās baudīt ne tikai sarunas un mūziku, bet arī temperamentīgus dejas priekšnesumus horeogrāfes Ievas Kemleres interpretācijā.

 

Cikla “Brīvdienu mūzika’’ stundu garajos koncertos tiek gaidītas ģimenes, jaunieši un seniori, kuri vēlas apmeklēt koncertu dienas gaišajā laikā, apvienojot to ar jauku pastaigu gar jūru. Cikla koncertus vada atraktīvais, publikas un koristu iemīļotais diriģents Jānis Ozols, kas tos veido kā sarunu ar māksliniekiem par mūziku un dzīvi.