Kultūras centrā skatāmas Ilzes Laizānes "Noskaņas"
Publicēts: piektdiena, 1.novembris, 2019
Kategorija: Kultūra

Jūrmalas Kultūras centra 1. stāva foajē ir iespēja apskatīt mākslinieces Ilzes Laizānes izstādi “Noskaņa”. Māksliniece savos darbos iemūžina dabas, ziedu un sievietes dvēseles noskaņas, kas skatītājam liek justies kā sapnī, laimes un prieka noskaņā.

image

Noskaņa ir emocionālais iespaids, pārdzīvojums, ko rada dažādi elementi un apstākļi.

 

 “Cilvēks ar savu izpratni, ar savu noskaņojumu pilnībā maina visu apkārt. Tas, ko cilvēks vēlas mainīt, viņš maina ar savu noskaņu. Cilvēks var izpausties, kā pats vēlas. Tā kā cilvēks pats staro, tā apkārtne staro.  Izmaini savu dzīves plūsmu, kurā ej ar visiem cilvēkiem, kas tev ir līdzās, uz citu scenāriju uz citu sižetu. Tā var mainīt pilnīgi visu. Apzinoties savu būtību, veidojot savu noskaņojumu, tu konstruē un izmaini arī savu vidi, kurā tu esi,” saka māksliniece.

 

Ilzes Laizānes gleznās reālais saplūst ar fantāziju, dabas motīvi bieži vien savijas ar figurālām kompozīcijām. Māksliniece ar saviem darbiem izstādē “Noskaņa” aicina skatītāju piedzīvot caur saviem darbiem gaišu un starojošu noskaņu.

 

Izstādes būs apskatāma līdz 15.janvārim. Darba laiks pirmdiena līdz piektdiena no plkst. 13.00 līdz 18.00, sestdienās slēgts, svētdienās no plkst. 12.00 līdz 17.00.

Ieeja bez maksas.

IESAKĀM APMEKLĒT
augusts 2020
PILSĒTAS KARTE